Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Czeizel intézet genetikai...

Czeizel intézet genetikai vizsgálatról vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

Google értékelésben olvastam pár rossz véleményt, viszont azt gondoltam eddig, hogy jó választás lehet.

Esetleg van tapasztalatotok, amit megosztanátok velem?

Köszönöm!



2022. szept. 15. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
A nőgyógyászom kifejezetten nem ajánlotta most!
2022. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem pont ő ajánlotta, bár kifejezetten orvost ajánlott, nem az intézetet emelte ki. Esetleg megindokolta az orvosod, miért nem ajánlja?
2022. szept. 15. 13:22
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

1. Mi a baj?


Amikor mi voltunk, akkor rendben volt. (4 éve)


2. Babàval időpont hijjàn az Istenhegyiben voltunk.

Kicsit darálósabb volt..

Plusz utóbb tudtam meg, hogy sok “rossz” eredmény született, hogy a következőt is ott csináld - mi is benne voltunk ebben.



Ez 2,5 éve volt

2022. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

3. Bocsánat de ez nem igaz. Ha csak nem visznek fel direkt rossz eredményeket, amit amúgy te is ellenőrizhetsz a leleteden, akkor nem tudnak az eredménybe belenyúlni. Ez nagyon téves info terjesztés és nem korrekt.


A czeizel nagyon jó, mint az istenhegyi is. Nem fognak 3 perc alatt letudni és modern gépeik vannak, illetve jó szakembereik. Ha most lennék terhes nyugodt szívvel mennék oda, de persze rossz élmények, negatív vélemények mindig lesznek.

2022. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Nekem elmagyarázta az orvosom, hogy miért felesleges:

- A 12. heti genetikai vizsgálat ha nem mutat eltérést, akkor felesleges

- Sok esetben hamis eredmény jön ki. Ez kérdéses, hogy melyik okból: plusz pénz vagy csak a vizsgálattal van baj.

- Több olyan esettel találkozott, amikor viszont nem mutatta ki a hiper szuper genetikai vizsgálat sem a bajt, de mégis beteg lett a gyerek.

Szóval ő felesleges pénzkidobásnak tartja, de azt mondta, hogy ha akarom csináltassam meg nyugodtan. Ártani nem ártok vele, de ő nem szeretne lehúzni.

2022. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
2019-ben a czeizelbe jártam genetikára, babamozira, szivultrahangra, semmi baj nem volt vele.
2022. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező és 5.

Azt mondjuk nem volna rossz konkretizálni, hogy mit neveztek "genetikai vizsgálat"nak...

Kombinált teszt? Nipt? Mintavétel?

2022. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igazából bármilyen terhesgondozási vizsgálatot írhatnék, mert bármelyik vizsgálatnál ha volt rossz vagy kifejezetten jó tapasztalat, az is érdekel, nem csak ez az egy vizsgálat. De első kombinált genetikairól van most szó.

Még az Istenhegyi amin gondolkozom, Az ár is megegyezik, de talán arról több jót olvastam.

Mindenkinek köszönöm a válaszát! Várom továbbra is, ha van tapasztalat!

2022. szept. 15. 14:06
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Jelenleg is oda "járunk", az első gyerkőccel is ott csinaltattunk minden vizsgálatot.

Időpontokban eddig csak tolerálható csúszasok voltak, es emberszámba vettek minket, mint ahogy ezt egy ilyen helyen el is várja az ember. Várók kultúráltak, minden sarkon van wc.

Kb minden vizsgálatnál másnál voltunk, amennyire meg tudom ítélni mindenki korrekt szakmailag, és alaposnak tűntek.

1x volt negatív tapasztalatom, a baba becsült súlyát eléggé elírták, a valós becsültnek a 60%-át írták a papírra, ez jópar stressszes órát okozott. Elnézést kértek, javították

2022. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Első és második genetikain is ott voltunk. Minimális várakozási idő volt és nagyon emberségesek voltak. Volt problémánk így kellett cvs is azt is ott csináltak, akkor is mindenki nagyon kedves volt.. nekem jó tapasztalataim vannak csak. Most a 30. hetire csak azért nem oda megyünk mert messze van.
2022. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!