Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+6 napos vagyok elvileg, de...

12+6 napos vagyok elvileg, de a doki a héten azt monta, hogy az uh szerit 11+6 napos vagyok, ráadásul a nyaki redő is nagy,4mm! Megyek genetikai vizsgálatra! Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én a fényképen úgy vettem észre, hogy nem jól mérte a doki a nyaki redőt, mert a kis keresztek nem jó helyen vannak, ez lehetséges??
2012. nov. 1. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy elmérte,de azért azt ismerjük el,hogy Te laikus vagy....ha kétségeid vannak,jelentkezz be valahova UH vizsgálatra(természetesen magán úton gondoltam).Ha valóban 4 mm akkor se keseredj el,ettől még nagy valószínűséggel egészséges a babád,csak szükséges egy genetikai vizsgálat.3 gyerekes anyuka
2012. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A genetika uh-n megmondják majd hogy van-e gondd, vagy nincs.

Addig ne idegeskedj, ne találgass!

2012. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pozitívan álok a dolgokhoz, de azért van bennem egy kis félelem! Most az ünnepek miatt nem tudok időpontott kérni genetikai vizsgálatra, de jövőhéten minnél hamarabb szeretném elintézni!
2012. nov. 1. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!