Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hónapig dolgoztatok...

Hanyadik hónapig dolgoztatok vendéglátásban terhesen?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
35 hétig dolgoztam,nem volt semmi probléma. Simán dolgoztam volna a szülésig,de a főnököm nem engedte.
2022. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 38. hétig. Akkor becsipodott a derekam és nem bírtam tovább. Mondjuk az első 12 hetet majdnem végig tappenzen töltöttem folyamatos felső légúti gyulladás miatt... A köztes időben viszont semmi bajom nem volt, így nem okozott problémát a munka
2022. szept. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27 hetes korig fogok. Fizikailag bírnám szerintem tovább is, most a 23-ban vagyok és semmi bajom. De idegileg elegem van már, a hely meg amúgy is bezár.
2022. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én most az elején vagyok még és elég fáradékony, étvágytalan...mivel nem publikus ezért nehány feladatot nehezebben birok...meglátjuk hogy majd hogy bírom.
2022. szept. 29. 11:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!