Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit fog csinalni a vedono nalunk?

Mit fog csinalni a vedono nalunk?

Figyelt kérdés

Reggel 9re Jon.

Mit fog nezni ? Mire figyeljunk oda?

Meg lehet kinalni valamivel, maszkban fog jonni. Szerintem max fel orat , ha marad.

Sajat hazunk, 1,5 szobas panel haz.

Parom is itt lehet velem?

16 hetes vagyok, most talalkozunk masodjara:)



2022. szept. 20. 07:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
megnézi hogy az életkörülmények megfelelnek e a pici erkezesehez. nyugodtan kinald meg vmivel, max nemet mond. nem tudom hol éltek, nálunk kisvárosban rohanósan volt a védőnő, nem kért semmit, és csak azután jött hogy megszületett a baba
2022. szept. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi.

Leül, ha a férjed ott van, a miénk örült neki, mert akkor őt is el tudta helyezni a családban magában. Ha megmutatod, megnézi a baba helyét. Ha nincs bombatölcsér a kiságy helyén és nem kapcsolták ki az áramot, akkor semmi gondja nem lesz.

Megkínálhatod, max nem kéri.

2022. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja még valami, mielőtt pánikrohamot kapsz, ha 16 hetesen még nincsen babasarok, az sem baj :D
2022. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 12 hetesen volt, leült a konyhában és megnézte a vérvétel eredményemet. Majd lelépett. 10 perc sem volt.
2022. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Debreceniek vagyunk.

Meg csak egy cumisuveg van neki meg kisruha:D

A 25. Hettol tervezek bevasarolgatni.

A vervetel eredmenyem viszont tele van csillaggal. Pl feherversejt szam : 15

Ez a legmagasabb, a Vas pedig alacsony.

Kivancsi leszek mit fog majd mondani, ez Egy 35 negyzetmeteres panel haz, sajat hazunk. Nagy szoba, kis szoba, furdo, wc, konyha ennyi:D

2022. szept. 20. 08:06
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem fog csinálni, míg csinálna? Kimegy, mert ez a feladata, de hacsak nem laktok fűtetlen putriban, kb. semmit nem fog mondani vagy megnézni.
2022. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Az elso babank, es meg soha nem voltunk ilyen helyzetben , ezert kerdezem, hogy mire figyeljek oda Illetve mire szamitsak. Nem akarom, hogy rosz benyomast keltsunk.
2022. szept. 20. 08:24
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, ilyen korán minek jön. Én 17 hetes terhes vagyok, a leendő babaszoba még egy lomtár, tele kidobásra ítélt bútorokkal, még teljes felújítás vár rá, ahogy a lakásunk több részére még idén.

Nem hiszem, hogy bárkinél is ennyi idős terhesen készen áll minden. Ha 30 hetes lennél, érteném.

Bár nem volt szó róla nálunk, én biztos megmondanám neki, hogy most még nincs mit nézni, ne is haragudjon.

2022. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

#8 vagyok. Én havonta járok hozzá, ahogy kell, a leleteket is ott nézi meg, tehát adminisztrációhoz nem jön házhoz.

Azt első alkalommal megkérdezte, milyen helyen lakunk, nyilván később majd ellenőrzi is, de ilyenkor minek, ezt nem értem.

2022. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
8-as, kötelező kimennie. Nekem papírt is adott, amin rajta van, hogy az első találkozástól számítva 2 héten belül kell(ene) környezettanulmányt tartani, más kérdés, hogy nem mindegyik csinálja. Egyébként marhára nem érdekli a babaszoba meg a babacucc, mi pl. még 30 hetes terhesen költözni is fogunk, másik városba ráadásul. Ezt tudta előre, mégis kijött a 12. héten. Abból, hogy leül egy asztalhoz, már nagyjából fel tudja mérni a körülményeket, és, hogy putrisak vagytok-e..
2022. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!