Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang 4-5hét között?

Ultrahang 4-5hét között?

Figyelt kérdés

Leírnátok hogy kinek mit látott pontosan a doki ultrahangon aki korán 4és az 5.ik hét között volt :-)

Érdekelne :)


És esetleg kinek hogy erősödött a teszt naponta aki a menzi környékén tesztelt:) HCG eredmény esetleg akinek a 25os teszt majdnem erős lett annak menyi volt a hcg vér eredmény:)

Köszi a válaszokat előre is :)


2022. szept. 22. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem látott, mert ilyenkor még nincs mit. Megvastagodott endometrium van ilyenkor, talán felritkulás már látható.
2022. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmit nem látott

Tesztről nem tudok nyilatkozni mert 1xer teszteltem többször nem 🤷‍♀️

2022. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne feszülj rá ennyire, mert gyötrelmes 9 hónapod lesz. És a dokit se fáraszd ezzel
2022. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"kinek mit látott pontosan a doki ultrahangon aki korán 4és az 5.ik hét között volt" -pontosan semmit, tekintve, hogy ilyenkor csak megvastagodott méhnyálkahártya van, ami vagy terhesség, vagy közelgő mensi...👳‍♂️

"aki a menzi környékén tesztelt:" - hát nem mensi környékén mondjuk felesleges is tesztelni 🤣 Bár ez a környéke szó elég relatív, előtte vagy utána 10 nappal pl?!😅😅

"akinek 25os teszt majdnem erős lett annak menyi volt a hcg vér eredmény:)"

Édeske, akinek a 25-ös tesztje erős, az szerinted minek menne vérből hcg-t nézetni?😄

2022. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

En 5het 3 naposan voltam eloszor, csak amiatt, mert volt mar egy mehenkivuli terhessegem sajnos es izgultam, hogy ez ne az legyen.


A lenyeg megvolt, a mehen belul volt egy picike potty, szoval megerte nekem ugymond elmenni :)


Aztan a kovetkezo vizsgalat 7het 6 naposan volt, akkor mar volt szivhang is.

2022. szept. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor pontosan semmit nem fog látni 😄. Külföldön ha nincs panaszod ilyenkor nem is fogad még orvos, mert annyira fölösleges. Otthon magánban nyilván fogadnak, hisz fizetsz. Az orvosnak meg mindegy, mert így is úgy is kifizeted, akkor is ha semmit nem tud mondani. Ilyen korán HCG-t is akkor néznek, ha ezt valami indokolja. Kicsit nyugodj le, mert ahogy írták is, ez így kemény menet lesz.
2022. szept. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem látnak még olyankor.5+4 héten voltam,gyógyszer miatt,akkor petezsákot látott.
2022. szept. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5 het 2 nap: szabalyos petezsak benne szikholyag
2022. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mindenkinek ment a zöld kéz*


A menstruáciò környéke alatt +-1napra gondoltam (menzi elött vagy után)

A 25ös teszt erősségére pedig mert rengeteget olvastam ahol a nemvárt után jártak nézetni a hcg egészség ügyi okok miatt és nem unalombòl*

Értem én hogy idegesít az ilyen kérdes,de nemmuszáj válaszolni rá *

A kerdésem nyilván olyan személyekhez szòlt aki úgy van mint én 4sikertelen terhesség után ebből 2méhenkívüli utan

Egyszer voltam korán orvosnál 5hetesen es ott semmit nemláttak de mert méhenkívül volt csak ahogy irtatok megvastagodott nyálkahartyát es a teszt igazolta

Ezért szerettem volna tudni hogy rendes terhességnél esetleg máshogy vagy

Köszönöm mindenkinek

2022. szept. 23. 08:14
 10/12 A kérdező kommentje:
De jò,köszönöm szòval 5hetesen már nagy valòszínüséggel kell petezsákot làtniuk :)
2022. szept. 23. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!