Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hkm., éjjel arra kelek...

14 hkm., éjjel arra kelek fel, hogy ég a gyomrom, főleg akkor ha háton fekszem Mindegy, hogy mit eszek minden éjszaka ez van, amúgy is felkelek WC-re 2 óránként és aztán emiatt nem tudok visszaaludni, már több hete. Mi okozza, Mit tegyek ellene ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szia. Nem tudom mi okozza, 12 hetes vagyok, 1 hete velem is ez van. Már nem tudom mit egyek, igyak.. Amúgy sem esik jól semmi. Én fel fogom hívni az orvosom, hogy mit lehetne tenni, esetleg írjon valamit, vagy mit csináljak másképp. Nagyon kellemetlen érzés, kitartást neked! 💜
2022. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ludea nevű gyomorvedot irass fel a dokival, egész varandosag alatt ezt szedem, durva gyomorsavam volt, amióta szedem , oké minden


38khm

2022. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!❤️
2022. szept. 23. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a doki mindig azt mondta, hogy a terhesség nem betegség van aki jobban szenved ki kell bírni... napi 1-2 x biztos hánytam mindennap most 36 hetesen kórházba kerültem mert vert hánytam. Gyomortukrozes is volt, ahol kiderült, hogy a sav miatt gyulladásban van a gyomrom. Kaptam savlekotot és gyomor védőt .. most fogok hétfőn a dokihoz menni, nem teszi zsebre amit tőlem kap.

Ne hagyd magad ez nem játék !!

2022. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanígy voltam, szerencsére már elmúlt. Nekem a ludea nem használt, csak pár korty hideg tej.
2022. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!