Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden terhesseg mas? Mi erre...

Minden terhesseg mas? Mi erre a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 honapos,es vele minden tunetet eszleltem terhesseg alatt.Most elvileg 8 hetes terhes vagyok,de azon kivul h mar most elkezdett noni a hasam,mas tunetet nem erzek.Varhato meg a reggeli rosszullet?Vagy ennyire mas minden terhesseg?Mik a tapasztalatotok?
2010. szept. 26. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekem mindkét terhességem teljesen egyforma volt. Semmi tünetem nem volt egyik fiammal sem.

Kócos Barby

2010. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

én úgyan így voltam. a kisfiammal nagyon rosszul voltam. most 10 hetes vagyok, de a fáradságon kívül semmi bajom nincsen!

Már nekem is nő a hasam.

Boldog babavárást!

2010. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szia szerintem mindegyik más most saját példámat mesélem első kisfiam nál aki 4 éves nagyion sokáig rosszul voltam vizesedtem elég sokat hiztam is vele rettentően kívántam az édeséget 24 kg-ot szedtem fel Most a 2 terheségemnél 1 éves a kicsi semmilyen rosszul létem nem volt elkerültek minden féle bajok csikosodás vizesedés vele pedig ettem jóizüen öszesen 6 kg hiztam ő vele egy élmény volt terhesnek lenni! De viszont szerintem a 8 hét még kevés ahoz hogy meg lásuk mi lesz később lehet jó lesz de lehet itt is lesznek rosszuléteid. Boldog babavárást neked!
2010. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első fiammal végighánytam a terhességet szinte minden nap, de nagyon aktív voltam végig.Melleim hatalmasra nőttek, kb az 5. hónaptól folydogált a tejem, ennyi volt meg h olyanokat ettem amiket amúgy nem is szeretek.


Most egyszer sem hánytam, viszont nagyon aluszékony vagyok, nehezebben járkálok, derékfájás, izomgörcsök, hasamba keményedések, csontok tágulása megvan, a tejem nem folyik, kicsit az édességet kívánom jobban.


Mindkét alkalommal 20 kg jött fel, most is fiút várok.

Elsőnél 36 hetesen levált a lepény, azonnali császár, most is fenyegettek koraszüléssel, de már 40+2 hetes vagyok:)

2010. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jázmin anyucija ***** válasza:
100%

Kislányommal mikor terhes voltam, amíg meg nem mozdult, szinte minden reggel hánytam, autózni nem bírtam, de ennyi. Csak az elején, aztán megszűnt minden.

Most a fiammal, 29 hetes vagyok, egyszer sem hánytam, reggeli 1-2 perces émelygések voltak,viszont fáj a hátam, a derekam, eleinte a hasam is gyakran fájt. Teljesen más nekem a két terhesség.

2010. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nagyjából egyforma a mostani terhességem az elsővel.

1-2 apróság van, ami különbözik, pl az elsővel sokat vérzett az orrom, most a másodikkal a csípőm fáj nagyon, kicsit többet viszket a bőröm, de azt lehet mondani, hogy 95%-ban ugyanolyan. Igazán nincs semmi panaszom, hányás vagy ilyesmi nem volt.

2010. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem, mindkét terhességem teljesen egyforma....szerencsére nagyon könnyű, csak annyi az eltérés talán, hogy a másodikkal, most sokkal nagyobb a pocakom. Az első kisfiú lett, most a másodiknál még nem mondtak biztosat, de úgy néz ki hogy kislány. Tehát, a hasam, hogy nagyobb azon kívül minden teljesen egyforma. :)
2010. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Az elso terhessegnel mar az 5. heten feszult fajt a mellem. Hasam is szurkalt, ez neha van.De szagokra nem vagyok erzekeny...meg.Es nem erzek hanyingert ha kajat latok, sot!Nha csak az erdekelt lehetseges e hogy en igy erzek,es masnak milyen tapasztalata volt.

2010. szept. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!