Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen melltartó lenne jó...

Milyen melltartó lenne jó szoptatáshoz?

Figyelt kérdés

A második babámat várom és az elsőnél nagyon utáltam a szoptatós melltartót. Sokkal egyszerűbb volt a merevítő nélküli. Volt akkor egy szuper bolt nálunk, ahol tudtam venni, de sajnos azóta megszűnt.

Tippeket szeretnék kérni, hogy ti milyet vesztek/használtok?

Szoptatós melltartót is írhattok, ha bevált!

Vagy hol lehet venni pamutot, merevítő nélkülit kényelmest, ami azért szépen tart is.

Van egy UNNO márkájú cicitartóm, ezt imádom, mert gyönyörű ciciket varázsol, pamut és merevítő nélküli. De nem tudom hol lehet kapni.

Ár nem számít, csak jó legyen!


2011. márc. 4. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
őszintén szólva nekem a 700 ft-os kínai vált be. Én is vettem hiper-szuper-csudi sokezer ft-os melltartót, de nem jött be. A kínais viszont pamut és jól tart, nincs benne merevítő. Fél éve szültem, azóta is szeretem ;)
2011. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Stella szopis melltartók jöttek be. Kényelmes, praktikus. 2000 ft körül van.

[link]

2011. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem szoptatós melltartót. A Tescoban lehetett venni 2 db-os kiszerelésben sima pamut melltartót (merevítős), és én azt használom. Tartja is a cicimet, és könnyű belőle kipakolni is. Mondjuk nincs sok tejem, tehát nincs nagyon megduzzadva a cicim.
2011. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Cora-ban vettem sima pamut szopi melltartókat. 900 / db volt. Nagyon kényelmes, puha, semmi merevítő.
2011. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megpróbálom a helyi nagy kínai boltot + Tescot (Cora nincs). Ebben a kettőben még úgysem vettem cicitartót :-)
2011. márc. 7. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!