Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek melyik melltar...

Kismamik nektek melyik melltartó "jött be" terhesen?

Figyelt kérdés
Nem szoptatósra gondolok. Ha lehetséges márkát és árat is kérek.Valami csinos fazonra gondoltam.
2011. ápr. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
nem használtam melltartót, akkorák voltak a melleim hogy megszakadtam volna.
2011. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a régi melltartóimat használom még mindig (25 hetesen), mert egyáltalán nem nőttel a melleim. H&M-ben veszem őket, szivacsosak, merevítősek, a kosaruk varrás nélküli, ezek a legegyszerűbbek és egyelőre nagyon kényelmesek is.
2011. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 porcukormókus ***** válasza:
32hetes kismama vagyok,eddig egy mérettel lettek nagyobbak a melleim (hogy fognak hiányozni:))). Fazonra ugyanolyat használok, mint előtte, szivacsos merevítős. A biatorbágyi Calzedonia Outletbe vettem 1500.-ért, nagyon kényelmes!
2011. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem nemrég, amikor 18 hetes voltam, most 23 vagyok.

Nekem a varrás és merevítő nélküli 100 % pamut melltartó jött be a Triumphtól.

3-at vettem egy húszasért. Az áruk olyan 6-8 ezer körül mozog, de tény, hogy az még 5 év múlva is melltartó lesz.

fehérneműből sosem veszek olcsót, mert hosszútávon az a drága. Kimegy belőlük a gumi, elszíneződnek, kibolyhosodnak...

Elsőre soknak tűnik a 6-8 ezer, de a kétezrest évente cserélni...

Azért is érdemes igazi fehérnemű boltba menni, mert ott tökéletesen Rád passzoló méretet adnak. Nem olyat, aminek bár jó a kosara, de a lapockáid között van a hátulja..., ami elég gusztustalan látványra is...

Vagy éppen ellenkezőleg, kicsi a kosara, de szépen egyenesen áll hátul.

Ezt is érdemes szaküzletre és szakemberre bízni. Főleg terhesen nagyon nem mindegy, hogy miben vagy egész nap... Ami a második bőröd, vagy ami jó olcsó volt...

Boldog babavárást Neked!!! :)

2011. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó! Igazad van és normál esetben én is ezeket részesítem előnyben. Velem is nagyon normálisak voltak az általad említett márka üzletben. Most mégis a C&A-ban vettem 3-at kb. 1500 Ft/db áron. Nem tudom milyen lesz a végső méretem és sajnálnám csak úgy odaadni ismerősnek.

Neked is boldog babavárást!!!

2011. ápr. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!