Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek is kínzás a...

Kismamák! Nektek is kínzás a melltartó?

Figyelt kérdés
Alig kapok benne levegőt, egyszerűen fulladok, pedig nem szoros. Utálom, hogy a bordáimat préseli...27 hetes vagyok
2011. márc. 4. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

utálom csak akkor veszek fel ha meg kell jelenni .


talán nem jó méreted van mert már nagyobb kéne vagy csak egy betoldható pánt.


én merevítős felsőt hordok gyakorlatilag egy topot ami pocit is takar és védi a derekamat nem is szorít annyira fehérnemü boltban kapható ilyen kb. 5000,- v kicsit drágább de megéri amig nem kell szoptatni főleg igy télen jó!

2011. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem is zavart minden melltartó, főleg, hogy eléggé fent hordtam a babát. :)

A végén már extra puha, nem túl simulós melltartót vettem, bár az sem volt túl kényelmes.

2011. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utálom mindegyiket!!! Én is csak akkor veszem fel, ha extra helyre megyünk.

Pedig a szoptatás időszakában ajánlatos hordani, de addig még van pár napom.

39 hetes km


Ui: az első 14 hétben meg nem tudtam létezni melltartó nélkül a mellfeszülés/fájdalom miatt. Akkor még alváshoz is sportmelltartót hordtam.

2011. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon, nagyon, nagyon gyűlölöm! Pedig már az előző babánál vettem egy terhes melltartót, na aki azt kitalálta, az hordja. Varrás tényleg nincs benne a mellednél, semmi merevítés, de valamiért a hónalj vonalában a pánt részben két fél centi vastag varrott csík van, ami mintha a tüdőmet szorongatná, pedig a méret jó... csak akkor hordok, ha meg kell jellenni szalonképesen.
2011. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is utálom terhesség alatt de szoptatáshoz jó lesz,akkor majd nem érzed igy!:) Én a pesten vettem a pintácsi viki üzletében nagyon jó 3000ft volt 2,5éve
2011. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!