Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztó érzés baba mozgàsa?

Borzasztó érzés baba mozgàsa?

Figyelt kérdés
34 hkm vagyok , amikor mozog szinte sírógörcs kap el fájdalomtól, nem 2-4 percekig 8-10 percig folyamatosan mozog, Egyszerű nem bírom elviselni, amennyire kiegyensúlyozott voltam ez át csapott egy tragikus undorodom már tőle hányinger elkap de tényleg vmit nyom vagy hànyok vagy bepisilek, szinte sírógörcs kerűlget egyből mihelyst elkezd mozogni, legrosszabb amikor aludnék vagy pihennék, elsem merek menni itthonról attól rettegek mikor kezdődik az utcán, annyira elkeseredett lettem szinte semmi kötődést nem érzek.

2022. szept. 30. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem azt mondom, hogy mindig szuper érzés a baba mozgása, mert tényleg tud néha alkalmatlanul rugdalni, de ez azért nem hangzik teljesen normálisnak. Túl kevés magzatvíz okozhat fájdalmas mozgást, ezt esetleg megnézetném a helyedben.

Amúgy a szülés utáni depresszióhoz hasonlóan létezik terhesség alatti depresszió is, egy szakemberrel érdemes lehet konzultálni, hogy netalán érintett vagy-e a kérdésben. Beszélgetni sosem árt alapon.

2022. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon szerettem az alien mozgásokat, hiányzik.


Lehetséges hogy fáj persze, nem tudom mennyire normális. Nem pszichés a dolog?

2022. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Tervezett baba? Örülsz neki?

Nekem is pszichés dolognak tűnik inkább.

2022. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer sem fájt a magzatmozgás. Szerintem beszélj a dokiddal. Ez nem normális dolog.
2022. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

A magzatmozgás normál esetben nem fáj, sosem értettem azokat, akik ilyeneket mondanak.

Viszont az írásodból látszik, hogy itt valami nem okés, tényleg jól jönne egy pszichológus szerintem.

2022. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Miért vagyok lepontozva? 😶
2022. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne pszichológushoz menjél most, hanem azonnal egy ultrahangra. Ha kevés a magzatvíz, az nagyon nagy baj. Amit érzel, az cseppet sem normális, ki kell vizsgaltatni.
2022. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat, igen terveztűk.
2022. okt. 1. 13:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző uh-n rendben volt a magzatvíz? Észlelsz-e szivárgást? A kevés magzatvíz okozhat ilyen tüneteket, és ha ez áll fenn az baj. Mielőbb jelentkezz orvosnál!
2022. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Szia,


Ha ekkora fájdlmat okoz én mindenféleképpen megnézetném, hogy minden rendben van-e.

Szerintem nem szabadna így fájnia.

Kellemetlen, az tud lenni, mikor belefejel a hólyagba, vagy erősebben feszíti magát, de én még ekkor is imádom a mozgását, mert fájni aztán egyáltalán nem fáj.


Ha fizikai oka nincs a problémának, javaslom menj el egy pszichodokihoz, nehogy depresszió legyen a vége.

2022. okt. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!