Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Máj hemangioma mellet természe...

Máj hemangioma mellet természetes úton szülés így még lehetséges?

Figyelt kérdés

2018-ban diagnosztizáltak nálam egy akkor még 12 mm-es máj hemangiomát, félévente nézték, de akkor nem változott a mérete.

Utána teherbe estem, a terhesség alatt az orvosom javasolta,hogy figyeljük a változásokat. 2021 nyarán született meg az első gyerekem, a szülés előtt kb 1 hónappal volt 15 mm a hemangioma.


Most újra babát várok, 13. hétben járok. Elmentem az éves kontrollra és most 20 mm-es volt már a hemangioma és találtak mellette egy 5 mm nagyságú másodikat is. Tehát bő 1 év alatt a negyedével nőtt és kialakult egy másik is.


Az első babánál trimeszterenként nőtt 1-1 mm-t, lehetséges, hogy akkor a mostani babánál is ez a tendencia lesz? Ha tovább nő, az mennyire befolyásolja a szülést? Lehet még így természetesen szülni?


Az első szülésnél az utolsó pillanatban dőlt csak el, hogy mi lesz. Nagyon félek, hogy most nem úszom meg a császárt.


2022. júl. 9. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább egy császár mint nagyobb baj legyen. Te is jól tudod, hogy csak is szakember mondhatja meg hogyan vagytok a legnagyobb biztonságban.
2022. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy szültèl végül? Nekem is hasonló a panaszom :(

márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!