Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokra lennek kivancs...

Tapasztalatokra lennek kivancsi olyanoktol (vagy ismerosoktol) akik ikerterhesseggel indultak, majd az egyik magzat megallt a fejlodesben. Egeszseges gyermeknek adtak eletet es minden rendben zajlott a masik babaval?

Figyelt kérdés
A 8. heten megallapitottak, hogy 2 peteju ikrekkel vagyok varandos. Mind a kettonek volt szivhangja es egyszerre fejlodtek. A 10. heten a hasi UH-on mar nem talaltak az egyik babat, huvelyi UH-on pedig latszott, hogy az "A" baba a 8-9. heten megallt a fejlodesben.(Verzes, veteles nem volt, val.szeg felszivodik majd a magzat.) A "B" baba szivhangja es merete rendben volt. A heten, penteken (11+5) megyek ujabb UH-ra, de borzasztoan izgulok, hogy minden rendben van-e a babaval. Tudom, hogy a 12. het elott barmi megtortenhet, (es meg akar utana is) csak tapasztalatokra vagyok kivancsi. Koszonom! (Es bocsi az ekezet hianya miatt, nincs magyar billentyuzetem)

#iker #fejlődés #elhaltiker
2022. okt. 3. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém anno 20 éve így indult… ezt leszámítva egy teljesen problémamentes terhességből született abszolút egészségesen.
2022. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresztfiam is ikerterhességnek indult. Sokszor előfordul, többször mint amiről tudunk.
2022. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak 2 ilyen terhessége is volt, mindketten egészségesek vagyunk. (akkoriban még UH-n nem is látták rendesen, csak szüléskor vették észre)
2022. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hármasikres terhességként indultam, az egyik ikertesüm nagyon korán felszívódott, a másik később halt el, ott volt vérzés is, anyukámnak egy hétig kellett velem feküdni. Én megmaradtam, és egészséges vagyok. Már nekem is van két gyermekem.
2022. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem anno kétpetéjű ikernek indult, de a másik baba elhalt. Anyósomat erős vérzéssel vitték kórházba, ott derült ki. A férjem egészségesen született.
2022. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így indultam neki az életnek, sajnos egyedül jöttem a világra. A 7. Héten felszívódott a másik pici. Egészséges vagyok teljes mértékben. Üdv, egy 14 hetes kismama.
2022. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hármas ikrekkel voltam várandós

Az egyik baba a 11. héten a másik baba a 18. héten ment el

A harmadik baba, már 21 hónapos

34. hétre született toxemia miatt, ezen kívűl nem volt probléma

2022. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!