Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szabad hajolni...

Miért nem szabad hajolni terhesen?

Figyelt kérdés
Sokszor olyan helyzet van a hétköznapokban, hogy le kell hajolnom. Pl. Mostis úgy mostam hajat hogy a mosdó fölé hajoltam. 18 hetes vagyok, van már pocakom, de nem túl nagy. Ártottam?
2022. okt. 4. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Kérlek oszd meg velünk, hol olvastad, hogy nem lehet hajolni?!
2022. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Jajistenem, honnan jönnek ezek az őrültségek..???

Tegnap ananászt nem volt szabad enni, korábban marhahúst, és még volt tucatnyi állítólagos tilalom terhesség esetén...


A terhesség NEM betegség.

2022. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindent szabad, amíg nem kényelmetlen.
2022. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
A hajlongást az emelés kapcsán szokták mondani. Ha terhesen fel kell venni valamit, akkor guggolva kell emelni (egyébként nem terhesen is így kéne), különben a gerincet, derekat kicsinálod. De ha nagy lesz a hasad, úgy már nem nagyon fogsz hajolgatni.
2022. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem hallottam mèg erről,èn is 18hetes kismama vagyok.De èn hajolok,gugolok,sôt mèg fel is emelem a 3èves kisfiam.Annyi minden hülyesèg van fent a neten,èn is tùlaggòdtam mindent az 1.terhessègemmel de ràjöttem,hogy felesleges.
2022. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Basszus, jókor mondod... májusban szültem.

De ha ezeket tudom, az azt megelőző 9 hónapban csak feküdtem és fotoszintetizáltam volna 🤣

2022. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Persze. Most, hogy mondod, soha többet nem hajolok le a kétévesemhez, hiszen terhes vagyok.

Ne higgyetek már el minden hülyeséget.

2022. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, nem szabad?


33 hetes vagyok, nem kényelmes hajolgatni, bevallom, meg guggolni sem már, de hát ha kell, akkor kell (2 éves a "nagy" nálunk is, hozzá bizony sokszor kell hajolni).

2022. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

#4-nél az igazság.


Nekem anno a munkám kapcsán kellett kitöltenem egy nyomtatványt, hogy terhesség alatt elfogadom, hogy mit szabad munkán belül csinálni, és mit nem, és minek mi a helyes módja.


Ott le volt írva, hogy tilos hajolva emeljek, gugolva kell max 10 kilóig.


Egyébként ha nem akarja az ember tökretenni a derekát, nem hajolva emel alapból.

2022. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajolni szabad, hajolva emelni nem előnyös. De itt is van különbség a között, hogy hány kg-ot emelsz, illetve volt-e valamilyen vérzés/ hematoma az előzményben. Én így tudom.
2022. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!