Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fahéj ehető terhesen? Mert ma...

Fahéj ehető terhesen? Mert ma ettem de csak most olvastam hogy tán nem szabad? 12 hetes kismami.

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 17:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Sok alkoholt nem szabad meg cigit. A fahéjról nem hallottam még semmit.

Ja meg energia italt nem szabad. Kábitószerezni. Szerintem kajákat lehet ami jól esik persze mértékkel.

2016. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Valóban vannak kerülendő fűszerek és gyógynövények, és én úgy tudom, a fahéj is ide tartozik. De azért bajod biztos nem lesz mert egyszer rászórtad a tejbegrízre:-)! Csak teát ne főzz belőle!
2016. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Reszelt almát csináltam arra tettem.
2016. szept. 29. 18:04
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a kis mennyiség nem okoz gondot. Egyébként azt mondják vérzést okozhat koraszülést és vetélést.

De ha picit szórtál az almára abból semmi nincs.

2016. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Tilos

Max dozis egy fel kaveskanal naponta

2016. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kb egy kiskanálal raktam rá! Most mi legyen? Mit csináljak?
2016. szept. 29. 18:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös válaszoló! Ha tilos, mért nem tájékoztatnak MINDEN kismamát erről?
2016. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Mert minden kismama tud olvasni van internete .Ezen kivul kap tajekoztato fuzetet es millio infot

Nyers hus belsoseg majas dolgok kolbasz szalami lazac tiramisu lagytojas mind mind nem ajanlott ezen kivul minden vakumos hus es kesz salata boltbol nem ajanlott.


Ps semmi bajod nem lesz tobbet ne egyel fahejas dolgok

2016. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hás kaptam énis listát a fahéj nem volt rajta. De figyelmeztettek ezért kérdeztem! Rádásul trombozis hajlamom van ezért injekciót kapok vérhigítót.
2016. szept. 29. 19:30
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Bár magába – és nagy mennyiségben – nyilván nem eszik senki fahéjat, csak bizonyos ételekben vagy italokban. Ám érdemes kerülni a fahéjat terhesség alatt, ugyanis vérzéshez vezethet.
2016. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!