Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok, az...

25 hetes kismama vagyok, az utóbbi napokban sokat fáj a hasam. Normális?

Figyelt kérdés

Szóval, most vagyok 25 hetes, viszont kb 1 hete folyamatosan erős, hirtelen szúró fájdalmat érzek. Főleg alhason, illetve oldalt. Elég sokat keményedik is a pocakom.


Szerintetek ez rendben van? Tapasztaltatok ilyet Ti is?

Nagyon aggódom😥



2022. okt. 5. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen,mert nyúlnak a szalagok. De ha nagyon erős vagy nem múlik mindenképp megnézetném.
2022. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, viszont tegnap este amint fordultam egyet, vagy fel akartam ülni, hirtelen éles szúrást éreztem az alhasamban, és ez azóta is tart.

Ha holnapra nem múlik el, mindenképp felhívom az orvosomat😕

2022. okt. 5. 09:45
 3/12 A kérdező kommentje:

Az elmúlt 1 hétben egyébként apróbb görcsöket éreztem, illetve húzást, szúrkálást.

Viszont ami tegnap este óta van, az erősebb.

2022. okt. 5. 09:46
 4/12 anonim ***** válasza:

a szúrkálás ilyenkor teljesen normális,hiszen formálódik a tested és ilyenkor sokat nőnek.

De az erős fájdalom miatt még ma elmennék megnézetni vagy legalább a védőnővel beszélnék telefonon.

Inkább többször mint egyszer neadj isten bármi gond legyen.

2022. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, hogyha nem múlik el, akkor délután az orvosomat fel is hívom.

Előre össze is pakoltam már egy kisebb szülős táskát, hogyha befektetnének vagy ne adj isten valami baj lenne.

2022. okt. 5. 10:38
 6/12 A kérdező kommentje:

Mostanra random hirtelen nyilalás van az alhasamban.

Pár másodpercig tart, majd elmúlik. Néhány percenként előjön.

2022. okt. 5. 10:39
 7/12 anonim ***** válasza:
6# az jóslófájás is lehet
2022. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
magnézium és pihenés. ha nem múlik orvos
2022. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mozgásra éles, nyilaló fájdalom: szalagok. Mintha meghúznál egy izmot, nekem volt egy átmeneti időszak, mikor a legkisebb mozzanatra is volt. Most már csak néha-néha forul elő (31-ik hét), de akkor meg nagyon. Épp tegnap álltam fel a székből, oyan erősre sikerült a húzás, hogy vagy öt percig ventilláltam görnyedve az íróasztalnál :D


Tompa, görcsös fájdalom: lehet jósló. Viszont, ha sokáig tart, nagyon rendszeres, nézesd meg. Lehet csak magbézium kell több/más, de lehet komolyabb is, mondjuk, hogy hamarabb akar kiköszönni a babszli.

Pihenj kicsit, emeld a magnéziumot és ha nem múlik, akkor doki!


Majd írj, hogy mi volt :)

2022. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most éjjel nem volt különösebb probléma, és már tegnap délutánra enyhültek a fájások is.

Mindenesetre próbálok most sokat pihenni, ha pedig probléma lenne, felhívom a dokimat. Inkább fussak 1 kört "feleslegesen", minthogy baj legyen

2022. okt. 6. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!