Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes! Egy kényes kérdés!...

25hetes! Egy kényes kérdés! Én 160cm 50kg csaj vok, igaz most már 56! Pár hete észre vettem, hogy a nunim mintha húsosabb, és nagyobb lenne! Ami nekem soha nem volt a terhesség előtt! Ez mással is így van? Szülés után, ez vissza megy a régire!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö terhességemmel nem volt nekem sem....

De most .Nekem is megvan duzzadva.A baba nyomja,meg a véböség.

Nekem is azt mondta a doki,hogy szülés után elmúlik.,Hát nagyon remélem.

24 hós,és 36 hetes km.

2010. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon remélem,mert amikor a férjem észre vette,valahogy úgy szégyelltem,mert előtte meg szép volt,de most nem mondhatnám hogy szép,vagy gusztusos!!!:-)De ez meg nyugtatott hogy neked is van ilyen..:-)
2010. febr. 13. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen volt, aztán ugyanolyan szép lett mint előtte!
2010. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen nyugi engem is marhára zavar és remélem el fog múlni:()39 h kismama
2010. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Igen ez kellemetlen, most Én is ezzel szenvedek, sőt nekem egy ér is ki van dudorodva, olyan mit egy viszér. Reménykedem, hogy tényleg elmúlik. De gondolom hasonló mint másoknál az aranyér. Boldog babavárást! 29 hetes kismama.
2010. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap szeretkeztünk a férjemmel,és kivülröl valami fájt!Először fingom sem volt róla hogy mi fájhat,aztán amikor megnézte,mondta hogy két kis ér van ki dudorodva!!!Na itt volt végem!!!!
2010. febr. 13. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is meghízott!:)

Ez legyen a legnagyobb gond!Szülés után visszaalakul ne félj!

27h terhes

2010. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szintén, második babámat várom és hát azt hittem az elsőnél már mindenre fény derült ami terhesség alatt történhet - bizony én is meglepődtem, sőőőt megijedtem, hogy hogy nézek ki ott. De a dokim megnyugtatott, azt mondta minden 3-ik kismamának ilyen és ahogy meglesz a baba, rögtön vissza fog húzódni. Viszont nekem a lábszáramon is kezdenek az erek kidudorodni, viszerek alakulnak ki sajnos.:((Pedig nem híztam sokat 29hét - 8kg.
2010. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!