Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek sokat kellett feküdni...

Akiknek sokat kellett feküdni valamilyen okból,azok gyengébbek? Én 5hete vagyok kényszer pihenőn,mélyen tapadó lepény miatt,és nem nagy a hasam még, 19+1h vagyok, de a járás is nehézkes hosszabb távon, állni nem bírok sokáig. Ez változni fog még?

Figyelt kérdés
Többször volt barnázásom, ezért be is tartottam a pihenést. Minden nap mozogtam egy keveset de csak a házban. Ezért vagyok ilyen gyenge? Valaki tapasztalatn?
2022. okt. 14. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ez milyen hülye kérdés, de komolyan? Az gyenge akinek pihennie kell? Elmondom neked szülés után sem gyenge aki pihen, hanem értelmes és nem szeretné ha mindenféle kellemetlen komplikációk merülnének fel. Nem valószínű, hogy a harmadik trimeszterre ez már változni fog, a teher is nagyobb lesz. Pihenj, ez a dolgod!
2022. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első várandósságnál 4 hónapot kellett szigorúan feküdnöm, nem éreztem magam gyengébbnek, amikor végre felkelhettem. Most 2 hónapig feküdtem, ha nagyon aktívan teszek-veszek itthon, akkor azért kell pihennem, de nem mondanám hogy gyengének érzem magam. Szerintem nincs összefüggés a gyengeség érzet és a kényszerpihi között
2022. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem amiatt vagy gyenge, más oka van, 5 hét nem sok idő, nem leszel tőle gyenge.
2022. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nem használt izmok máshogy mozognak egy ideig, de ez majd elmúlik. Mikor újra mozoghatsz, legkèsőbb szülés utàn, akkor majd visszaedzed.
2022. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom első válaszoló miért hülye kérdés. Mármint nem álltam sokáig, és most már nehezemre esik, ha 1 órát állni kell. Gondolom aki végig mozgott, mert nem volt baja, annak nincs ilyen problémája. De akkor csak én vagyok ilyen gyenge ezek szerint...
2022. okt. 14. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
5. Ne haragudj, de te tudsz olvasni? Azt írtam, hogy nem vagy gyenge. Legalábbis fizikailag, agyilag eléggé. Jézusom.
2022. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Első, te zseni 🤦‍♀️
2022. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Az első gyenge agyilag :D


Először is kitartást kérdező. Másodszor igen sajnos, ha nem mozog az ember, lehet gyengébb, nagyon könnyű eltunyulni. Én volt hogy sokat feküdtem, mert folyton fáradtnak éreztem magam, aztán az mozdított ki ebből az állapotból hogy elkezdtem többet mozogni (tudom neked nem lehet).

Viszont egy vasat nézess azért, lehet ez van a háttérben. Nekem ez is volt.

2022. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!