Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhesen járás...

30 hetes terhesen járás közben nyomás, feszítés alul normális? Olyan érzés, mintha mindjárt ki akarna esni a baba. Uh-on mondták, hogy eléggé lent van a feje. Lehet ebből baj? Pl koraszülés?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez miért van, de én 28 hetesen néha ugyanezt érzem. Tényleg olyan érzés, mintha ki akarna esni. Nemsokára megyek terhesgondozásra, majd akkor rákérdezek az orvosnál, de addig megírom, hátha valaki idekommentel, aki okosabb ebben a témában. :)
2022. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel küzdök, 26 hetes vagyok. Nekem a doki azt mondta, hogy ez teljesen normális érzés, bár elég kellemetlen tud lenni sajnos. Addig nincsen gond vele, amíg nem társul hozzá görcsölés, illetve vérzés. Azt ajánlotta a doki, hogy pihenjek, amennyit csak tudok,lehetőleg ne ülő helyzetben.
2022. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is szintén 27-8 hetesen kezdődött ez. Valamint 27 hetesen már befordult a baba a megfelelő pozícióba. Bután hangzik, de sokszor olyan érzésem volt, mintha kaparná a hüvelyfalam.. viszont 39+3-ra szültem, nem nyílt hamarabb a méhszáj sem. Nem volt semmi gond ebből kifolyólag, csak tényleg kellemetlen nagyon.
2022. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a helyén van már elég régóta (tehát befordulva) és néha olyan érzés, mint amikor a párom egy kicsit intenzívebb menet során elér a méhszájamig.


Csak éppen ez az érzés belülről jön ( Mintha éppen kidugná a kezét vagy pont azt boxolná.) és a kisfiam csinálja, szóval nekem ez brutál bizarr...

2022. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már rájöttél, hogy annak a jele volt-e vagy sem :) De azért leírom, hátha valaki olvassa. Nekem végig ilyen érzésem volt, mondta is az ultrahangos, hogy nagyon lent van a feje, de nem volt nyitva a méhszáj, meg semmi gond nem volt.
2023. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!