Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elfolyik a magzatvíz,...

Ha elfolyik a magzatvíz, mennyi időm van bemenni a kórházba? Ezidő alatt lesz valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem folyt el ugye?

Hàt ha elfolyik,azonnal iràny a korhàz,persze azalatt a kis idö alatt(gondolom nem fél nap,nem lesz semmi baj¨

De ne vàrj naphosszat!

2008. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
nem szabad várni! jó,ha lefekszel,mikor el kezd folyni,nehogy előre essen a köldökzsinór. amúgy minél hamarabb be kell menni a kórházba
2008. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem még nem folyt el a víz.Nem lakunk messze a kórháztól.Kb 15 perc gyalog.Ezidő alatt remélem semmi baj nem lehet.De ha elfolyik azonnal bemegyek.
2008. dec. 23. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor elfolyt, azt mondta a doki, hogy fürödjek meg itthon még nyugodtan. Olyan 2 óra múlva érkeztünk a kórházba, és még 6 óra eltelt, mire kibújt a baba.

Szóval kapkodni nem kell, de fél napot tényleg ne várj otthon.

2008. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elfolyt a vizem,letusoltam,összeszedtük a cuccomat,elmentünk anyuékhoz,és onnan mentünk be.kb.1 óra telt el,nem kapkodtunk.
2008. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem is elfolyott a magzatvízem, én csak az izgalom miatt nemtudtam volna itthon "szöszmötőlni", de azért nem is rohantunk.

szépen nyugodtan,de beszéld meg a dokiddal ezt a fekvős dolgot, mert mindenki mást mond.nekem nem mondták.


sok boldogságot

boldog karácsonyt

2008. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a magzatvíz elfolyása után fél órára megszületett a kislányom. 36 hétre, 2500g/45cm-rel, tehát nem volt nagy baba és a méhszájam is folyamatosan nyílt a 29. héttől.

16 hós kislány anyukája

2008. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is itthon folyt el a magzatvíz. Felhívtam a kórházat, nem voltak még fájásaim, így azt mondták, hogy nyugodtan zuhanyozzak le, szedjük össze magunkat és menjünk be. Nem kellett rohanni és le sem kellett feküdni, szó sem volt előre eső köldökzsinórról.

Kb egy-másfél órán belül értünk be. Megvizsgáltak, vettek kenetet és vért, még akkor ki is értékelték a mintákat. Megállapították, hogy sem gombás, sem egyéb fertőzésem nincs, tehát a baba a burokrepedés ellenére sincs veszélyben, a méhszájam még csak egy ujjnyira volt nyitva és a fájások még mindig nem indultak be. Úgyhogy még haza is küldtek. Külföldön élek, itt nem szokás a kórházban vajúdni. Azt mondták, hogy ebben a stádiumban 48 óra múlva legkésőbb megindítják a szülést, ha nem indulna meg magától, de addig várhatnak.

Végül úgy alakult, hogy ahogy hazaértünk a kórházból jöttek is a fájások, szép két percesek, két óra múlva már ismét a kórházban voltam és rá egy órával már túl is voltam az egészen és szoptattam a fiamat. De állítólag az ilyen gyorsan lefolyó szülés nagyon ritka első babásnál, főleg akkor, ha fájás nélkül folyik el a víz.

2008. dec. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 24. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!