Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy stressztől lehet baj?...

Nagy stressztől lehet baj? Nagyon fel szaladt a vérnyomásom, kicsit fáj a hasam is.

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Hány hetes vagy?

Veszélyeztetett vagy?

Hogy fáj a hasad?

2022. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És mennyi volt a vérnyomásod ? Vagy csak te gondolod hogy felment ? Hamar vissza állt ?
2022. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

21 hetes, veszélyeztetett terhes

Mélyen tapadó lepény miatt

Már lement a vérnyomásom, de az egész fejem lüktetett annyira Felment. Már jobb kicsit. Vettem be magnéziumot

Lent a hüvelyemnél éreztem furcsa érzést.


Ha baj lenne az rögtön jelentkezett volna vagy csak idővel?

2022. okt. 20. 12:32
 4/13 A kérdező kommentje:

Egy 5 percig volt nagyon magas utána ment fokozatosan lentebb

Próbáltam mely levegőt venni és pihenni

2022. okt. 20. 12:33
 5/13 anonim ***** válasza:
De megmérted ? Átlag embernek normális vérnyomással az esetek 99 % ban semmi baja attol, hogy ideges lesz vagy attól nem ugrik meg úgy a vérnyomása ami káros. Nekem rossz volt a vérnyomásom attól hogy ideges voltam nem ugrott ki csak h megterheltem magam fizikailag… de ha aggódsz kérdezd meg az orvosod, mert ő tud biztosat mondani ő ismeri a kortörténeted, én 180 as vérnyomással is elvoltam valaki meg 150 nél már rosszul van. Terhesen tartósan 140 felett kell orvosi segítséget kérni illetve orvos felé jelezni.
2022. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem mértem meg, de egész biztosan fel ment magasra. Azóta is van a hüvely felé ilyen rossz érzés

De nem fájdalom, félek hogy baj lehet. Nagyon nagy stressz ért hirtelen. Olyannak voltam szemtanúja aminek nemkellett volna. Félek hogy baja lesz a babámnak

2022. okt. 20. 12:42
 7/13 A kérdező kommentje:
Már azóta érezném ha baj lenne?
2022. okt. 20. 12:58
 8/13 A kérdező kommentje:
Kicsit nyilalló, de nem fájó érzés van a hüvely felé félek hogy a méhszáj kezdett el nyilni
2022. okt. 20. 13:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz baja. Azért a 9 hónapos terhesség alatt történnek dolgok a nőkkel. Nem lehetsz burokban egész terhesség alatt.
2022. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem lesz gond
2022. okt. 20. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!