Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a terhesség végéig...

Akik a terhesség végéig táppénzen voltak, miért voltak azon? (Bele nem számítva a nem megfelelő munkahely)

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Terhességi vészes hányás miatt vagyok itthon. Az első 3 hónapban végig hánytam. Néha kisebb vérzés is előfordult.
2022. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10-es!


Nálam az első gyereknél volt így. Ráadásul az akkori nőgyógyászom ki se akart írni, mert amíg nincs vérzés/görcs, addig nyugodtan dolgozzam... 30. hétig bírtam, és ott telt be a pohár, hogy nem engedtek el ebédelni, és leüvöltötték a fejem, mikor egyszer hátraszaladtam inni... Szóval együttérzek veled 😔


(7-es voltam)

2022. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Előtte 2 hónappal volt vetélesem, itt is barnáztam
2022. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7 évet vártunk rá, lombikos vagyok plusz volt egy missed ab-m így már rögtön veszélyeztett lettem,a doki nem kérdezte milyen munkám van csak ráírta a papírra hogy javasolja a táppénzt.
2022. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A 9.hétig többször véreztem, az orvosom rögtön kiírt táppénzre vetélés gyanújával, fekvésre ítélt. Épp vissza kellett volna mennem dolgozni, amikor az éjszaka elöntött a vér. Mentővel vittek kórházba, hematómára gyanakodtak, de igazából nem láttak semmit. Akkor ott a kórházban kiadták az igazolást, hogy elmehessek rögtön szülési szabadságra.Örültem neki, egyrészt mert 33 km-re dolgoztam az otthonomtól, másrészt mert 38 évesen már nem úgy bírtam a terhességet, mint az első kettővel, és végre rájuk is több idő jutott. 🙂
2022. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Zsutyi ***** válasza:
7 éve vártunk csodáinkra, lombikos iker kismama vagyok. 6.héten kétszer is bevéreztem hematóma miatt. Már a petesejt leszívás előtt táppénzen voltam, mert volt Covidos a munkahelyemen.
2022. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!