Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon "kínos dolog" ha...

Nagyon "kínos dolog" ha április 1-én születik majd a babám?

Figyelt kérdés
Április 8.-ra vagyok kiírva,de rettegek hogy pont elsején fog megszületni.Van két-három ismerősöm aki ekkor született,és tényleg olyan fura emberek....Más is van így??
2010. szept. 28. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13:18-as voltam 14:32-kor bocs, csak közben jött még 2 válasz... :)
2010. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A szomszéd kislány 1-én született. Édes baba, szerintem felnőttnek sem lesz furi.

A genetikai uh-n nekem a március 31-et lőtték be, de ugyebár ez nem pontos. Anyósom márc. 30-án, öcsém 31-én született. Úgyhogy nálunk vagy két szülinap lesz egy napon, vagy 1-én és akkor zsinórban ünnepelhetünk. A párom szerint tök poén lenne. Végső soron bolond családba mikor szülessen egy gyerek?! :D

Mit szóljanak azok, akik karácsonykor (a párom is), szilveszterkor, halottak napján stb. születtek?

2010. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A legokosabb emberek akiket ismerek mind április 1-én születtek, a legfiatalabb 19 hónapos, nagyon hamar el kezdett beszélni, szerintem ő is csatlakozik a többiekhez. Én november 1-én születtem, évekig a volt a program, hogy kimentünk a temetőkbe, majd otthon felvágtuk a tortát. Eszményi szülinap, nem?
2010. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én idén április 2-re voltam kiírva. Március 31-én született meg a Kicsikém, de őszintén szólva engem ez nem is foglalkoztatott, csak az, hogy itt legyen és egészséges legyen.
2010. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a kisfiam 2009. április 1-jén született. Én tökre örültem Neki, azért jobb mint modjunk november 1?! Egyébként én tök büszke vagyok Rá, hogy akkor született. Április 7-re voltam kiírva, de Ő tudta, hogy mikor kell megszületnie. Szerintem jópofa dolog ez, hisz vicces napon, vicces baba születik.

31 éves anyuka

2010. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kicsit átérzem a problémát, mert én okt.29.-re vagyok kiírva és attól tartok nov.-1 fog megszületni a babám. Szóval szerintem te még jobb helyzetben is vagy! :)

De egyébként nem lenne tragédia a nov.1 sem, csak egészségesek legyünk és végre megölelhessem! Szerintem neked is ez a legfontosabb nem a dátum!

2010. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szia.Én április 1.re vagyok kiírva.De ha kérdezik tőlem a legtöbbször csak annyit mondok hogy április eleje.én is abban reménykedem hogy tényleg az a ritka amikor valaki a kiirt napon szül.de ha akkor jön az sem lessz gond:-)
2010. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én április 1-én születtem 31 évvel ezelött. Eddig semmi hátrányát nem éreztem. Ráadásul gyógypedagógiával foglalkozom!:-) Csak egészség legyen, a többi nem számít!
2010. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Fiam is április 1-én szuletett. Engem nem zavart, viszont a szulészeten megkérdezték, szeretném-e ha az elozo, vagy másnapi dátumot jegyeznék-e be. Kulonben a srác egy kreatív empatikus jó humorú intelingens tinédzser. Vannak ettol nagyobb bajok is.
2010. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ez egy nagy bunkóság volt, hogy azt mondtad az április elsejeiekre, hogy furák, ugyanis én is akkor születtem és büszke is vagyok rá, mert én azt egy különleges napnak tartom! Semmi fura nincsen bennem, sőt egy ritka gyerek vagyok, aki isteni fülekkel lett megáldva(értsd:hallás után zongorázom profin és szólógitározom) sportokban is kiemelkedő vagyok és az ha valakinek más a személyisége, az nem azért lesz, mert április elsején született!
2017. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!