Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kismama hastartó öv...

Milyen kismama hastartó öv létezik, ami jó? Mi vált be Nektek? 31 hetes vagyok, óriási a hasam, ez már a 2. terhességem, és nagyon húz le a súlya.

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen volt az ikrekkel, szintén második terhesség. Jónak bizonyult (kezdődő porckorongsérvem van), szerettem nagyon. Az első terhességemnél becsípődött egy ideg, egy hétig fetrengtem szinte szó szerint, nagyon féltem mi lesz az ikreknél, de elő sem jött. Szerintem ennek is köszönöhető, meg persze jobban próbáltam vigyázni.

2012. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy ebből egy mérettel nagyobbat érdemes venni, mint a méreted, nekem kicsit kilátszott a tépőzárja, bár nem volt feltűnő, de azért szebb ha nem így van.
2012. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!