Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat vérzők/barnázók, mi...

Sokat vérzők/barnázók, mi alapján döntöttétek el, mentek-e ügyeletre?

Figyelt kérdés

Voltam már bent nagyobb vérzés miatt, ahol kiderült, hogy a méhlepény rálóg kicsit a méhszájra. Akkor 2-3 nap alatt elmúlt a vérzés, most 2 héttel később lett egy barnás folyásom, nem erős, de már 2-3 napja tart.


Gondolkodtam rajta, hogy, bemegyek az ügyeletre, de közben az van bennem, hogy ugyan mit tudnak tenni ilyen korai terhességnél? Szedek progit, Rutascorbint, magnéziumot, igyekszem sokat feküdni, ezen kívül nem hiszem, hogy bármit tudnak mondani vagy tenni.


Hozzáteszem, pár nap múlva megyek a 12. heti uh-ra, ezért is gondolkodom, van-e értelme külöm bemenni, mert amúgy nem görcsölök, nincs piros vér (volt már vetélésem, akkor ilyen tünetek voltak).


Olvastam, hogy ha lent tapad a méhlepény, ilyen vérzések/barnázások normálisak, nem tudom, csak nem szaladhatok minden héten ügyeletre, ha folyásom lesz vagy passz, nem tudom, mit csináljak.



2022. nov. 2. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg napokon belül amúgy is mész, akkor én nem mennék :)


Ahogy írod, kb semmit nem tudnának tenni, amit ajánlanának azt meg már csinálod.


Én 7x véreztem, de rendes piros bő vérzéssel. 3x mentem be, mind a 3x semmit nem láttak,így mar be se mentem. 1 éves azóta a lányom

2022. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek veled is, és az első hozzászólóval is. Mindent szedsz, amivel segítheted ezt a terhességet, egyebet úgysem tudnának tenni.

Pihenj amennyit tudsz most.

2022. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon hajlamos vagyok a vérzésre, első terhességemkor nekem is közel volt a lepény, most nincs. Szerintem csak megpattan egy ér a hüvelyben, méhszáj környékén, mert eleve vérbő terhesség alatt a nyálkahártya. Amikor voltam ügyeleten barna vagy rózsaszín folyás miatt sose találtak semmit.


Most azért mentem be nemrég így a terhesség vége felé, mert kisebb mennyiségű bordó folyásom volt, és már több napja tartott. Nem találtak semmit ismét, úgyhogy hazajöhettem. De nagyon kis mennyiségű, 1 napig tartó rózsaszín folyással már nem rohangáltam, a mostani terhességem alatt kb 2x fordult ilyen elő. Rutascorbint, magnéziumot én is mindig szedtem ilyenkor.

2022. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megakar maradni úgyis megfog és te mindent szedsz ami a megmaradást segíti.Hiába mégy be a kórházba úgy sem tudnak semmi újat mondani vagy csinálni jól mondod.Szerintem nincs ott semmi baj.Olyan is van aki vérezget nem barnázik aztán mégis egészséges babát szül.Ha nincs kromoszóma probléma vagy egyéb rendellenesség akkor nem lesz semmi baj.Ha már eljutottál idáig én nem hinném hogy gond lesz.Persze előfordul de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2022. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, nincs értelmes bemenni. Egyébként ha nem görcsölsz, és csak kevés a vérzés, jó eséllyel semmi gond. Többet úgy sem tudsz tenni, ahogy az orvosok sem.
2022. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!