Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor döntöttétek el, hogy...

Mikor döntöttétek el, hogy lesz harmadik babátok?

Figyelt kérdés
Két gyerekünk van, egy lány és egy fiú. Azt beszéltük meg a férjemmel, hogy két gyerekünk lesz. Valahogy most megcsapott a szele az érzésnek, hogy szeretnék egy harmadikat. A kicsi még csak 9 hónapos (nagyon rossz alvó), nem most, de talán 1-1,5 év múlva én bevállalnék még egy kis lurkót. Ti előre megbeszéltétek, hogy három gyereketek lesz? Vagy később jött az ötlet?
2019. jún. 9. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már gyerekkoromban volt ilyen vágyam, hogy 3 gyerkőcöt szeretnék. Aztán ez így is lett
2019. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi előre megbeszéltük (15 évvel ezelőtt), hogy 3 gyerkőc lesz. Az anyagiak miatt nehezen vágtunk bele a gyermekvállalásba. 8 év volt mire megszületett az első gyermekünk. Sokáig úgy gondoltuk jó is ez így hármasban, aztán eltelt újabb 8 év és már egy éve nem jön a gólya. Igaz már 37 vagyok és nem olyan egyszerű. Most már megtehetnénk , hogy tisztességgel felnevelünk 3 gyereket,de nem biztos, hogy sikerül megszületniük.
2019. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi azt veszéltük meg elsőre, higy szeretbébk gyereket.


Aztán, h. 2-t tuti.. De ha az első ördögfajzat lesz, vagy én szülésutáni depis, akkor nem biztos, hogy lesz..


Aztán közben kitoltuk, hogy legyen 3 ha belefér az anyagiakba, és majd 2 után is úgy gondoljuk.


Valójában 10 éves évfordulőnk előtt született az első gyerekünk.

11 hónapos.

Már rajta vagyunk a 2.-on..


Szóval a gyerekekk előtt beszéltük, higy legyen 3



Persze erre a rokonság a politikai családtámogatások miatg felvetették, h. Még 3(!!!)


Mondom azért annyira nem sem eleresztve nem vagyunk, plusz arra azért születni kell..( pedig a házunkban simá. Elférne a 4 gyerek is.

(3 plusz szoba ami lehet

2019. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ami lehet 4 is. nappali 2 fürdő)


Nem érdekes..

Csak ha màr elkezdtem befejeztem

2019. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg 3 gyereket terveztünk, aztán lett fiú is, lány is, én meg mondtam, jó ez így. Férjem néha mondogatta, jó lenne mégegy picike. Tavaly előtt Karácsonykor kezdtem eljátszani a gondolattal, hogy legyen, tavaly nyáron kezdtünk próbálkozni, most itt van a pocakban 20 hetes, nagyon várjuk, gyerekek is, mi is. :)
2019. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb az első randinkon megbeszéltük, hogy 4-et szeretnénk. 2 van, a kicsi 4 hónapos, de már gyúrunk a harmadikra (az első 2 közt is pici a korkülönbség). Imádom a gyerekeket, szívem szerint szülnék 10-et is. 😊
2019. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig 3 gyerek volt a terv, de az első 2 lány után tudtuk, hogy megegyszer megprobaljuk.

A 2 "nagy" között 3 év van, így nem akartuk sokáig húzni, max 5 évet akartunk a legnagyobb és legkisebb között.


Így lmost 6-3-1 a korosztaly nálunk, viccesen mindenki lány 🤣, de itt megallunk most olyan tökéletes minden.

2019. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha meglesz a harmadik, egy negyedikre fogsz vágyni és így tovább. Ez minden nőben benne van, de tudni kell racionálisan is átgondolni, hogy belefér-e anyagilag, lelkileg, idegileg stb. Ha van rá pénzetek és bírjátok idegekkel, akkor hajrá.
2019. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen olyan barátnőm aki a második/harmadik után vágyna még babára, mondhatnám azt is, hogy sőőőt, Nekik bőven elég annyi. Belefér minden szempontból. Férjemmel beszéltem, de Ő kényelmes. Szerinte (amiben nyilván igaza van) két gyerekkel egyszerű. Leegyszerüsítve azt mondta, hogy mindkettőnkre jut egy gyerek:). Még van időnk, remélem egyszer meggondolja majd Magát.
2019. jún. 10. 15:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia, mi májusban döntöttük el, hogy kegyen 3. :)
2019. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!