Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, amikor az anya nem akarja a gyereket megtartani, de az apa igen? Vagy fordított esetben. Hogy döntöttetek? Jól döntöttetek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Én akartam, ő nem. Egyedül nem vállaltam. Hoztam egy döntést. Ilyenkor nincs jó vagy rossz döntés.

A kapcsolat nem maradt volna meg semmiképp.

2020. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ilyenkor bármilyen kapcsolat egyben marad szóval régen mindegy, hogy milyen döntést hozol. A saját érdekedet kell nézni meg a gyerekét. Ha ez az, hogy nem tartod meg akkor nem szabad megtartani. Aki nem is akarja a gyereket az úgy sem lesz jó szülő és a sérelem a kapcsolatot is tönkre fogja tenni. Nem sok értelmét látom egy ilyen helyzetben megtartani a gyereket, a legkevésbé sem lenne jó neki.
2020. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekel mit akar az apa. Nekem kell kihordanom, megszülnöm és gyötrődni miatta egy életen át. Csakis az én döntésem.
2020. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

En nem akartam, a parom igen.

Mivel nem akartam hogy egyedul en dontsek vagy o, igy adtam magunknak par hetet ugy hogy probaltam szokni a gondolatott hogy megtartom, ot pedig arra hogy nem. Ahogy teltek a hetek tul voltam az elso sokkon majd vegul megtartottam.

Nem bantam meg.

Most vagyok az 5. Honapban es mar nagyon varom.

Sosem gondoltam volna hogy nekem is lesznek anya osztoneim meg else tudtam kepzelni hogy majd igy aggodjak egy babaert, es lam igy lett :d orulok hogy igy dontottem.

2020. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!