Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet halrudac...

Terhesség alatt lehet halrudacskát enni?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon ráfüggtem… Ez azt jelenti, hogy egy héten kb 1-2 néha 3 alkalommal ettem. Alaszkai tőkehal. Azt olvastam, hogy tőkehalat lehet, de aztán most az egyik barátnőm elbizonytalanított. Szerintetek nagyon sok higanyt vittem be? Okozhattam gondot? Más evett halrudacskát terhesen? Már nem tudom, hogy mit gondoljak….

2022. nov. 4. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Már megint egy halrudacskás. Szinte a kérdés is ugyanaz.
2022. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Levegőt venni is ártalmas ám..

Miért lesz majdnem minden terhes nőből agyilag zokni?!

Az egyik fagyasztott gyümölcsöt nem mer enni, a másik halrudacskát, a harmadik langyos vízben mosakodik, aztán hisztizik, a negyedik meg hipót szagolt, mert az anyósa ki mert takarítani..


alig várom már, hogy jöjjön a “terhesen szabad inni csapvizet?” vagy “terhes vagyok, és véletlenül szódát ittam, most oxigén hiányos lesz a gyerek?

vagy a “Terhes vagyok,és nem tudok pukizni, okozhat légembóliát a babámnak?” kérdés….

2022. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Én heti 1 nagy kiszerelésű dobozzal ettem meg, reggelire, ebédre, vacsira 2-3 darabot, majonézzel. Heteken át.


Illetve tonhal konzervet és az ikeás párolt lazacot is nagyon pusztítottam.

2022. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2022. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem mert életre kelnek benned ès majd úszkálnak a gyomrodban. Mikor ideges vagy akkor érzed majd legjobban őket.
2022. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel a barátnővel sürgősen szakítsd meg a kapcsolatot a terhesség végéig, légy szíves!
2022. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

#2 nem viccelek, mikor terhes voltam szembe jött velem egy cikk, hogy terhesen ártalmas lehet az ásványvíz (szénsavmentes). Azzal magyarázták, hogy ha mindig ugyanazt a márkát iszod akkor bizonyos ásványi anyagokból túl sokat viszel be 🤦‍♀️

Na itt ledobtam a láncot... 😄

2022. nov. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7! Ezt én is olvastam anno! 🤣


Egyik kedvencem még a hagyma tiltása volt.

2022. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten ajánlott biztonságos halféléket enni terhesen. A halrudacska az.
2022. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi! Én is nagyon szeretem, a héten 3x is ettem ebédre🥰 Ja igen nekem is magyaráztak ilyen hülyeségeket, de ennyi erővel semmit ne egyél, mert a hús antibiotikumos, a legtöbb élelmiszer tartósítószeres stb.. Edd azt ami jól esik!
2022. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!