Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy cukorbetegség...

Lehet, hogy cukorbetegség alakult ki nálam?

Figyelt kérdés

Még nem voltam a terheléses vizsgálaton, várom, hogy időpontot kapjak, 24 hetes terhes vagyok.


Azt vettem észre, főleg a pizsama nadrágjaimon amik alá ugye nem szoktam bugyit meg tisztaságit venni, hogy 2 éjszaka után nagyon édes, szinte cukorka illatra hasonlító szaguk van.


Azt a tipikus éjszakai szagot egyáltalán nem érzem már, csak ezt az édeskéset.

A vizeletemnek külön nincs semmilyen szaga, a színe is normális, a védőnő sem talált benne semmi furát, a férjem sem érzi odalent ezt a szagot és a szokottól eltérő folyásom sincsen, síkosítót, gumit nem használunk.

Naponta legalább kétszer megmosakszom odalent.


2022. nov. 6. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyiből nem megállapítható.
2022. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

A cukorbeteg nem cukorka szagú.

.

"szinte cukorka illatra hasonlító szaguk van."

Kókusz, vagy mentol ízesítésű cukorkáról van szó?

2022. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
2 éjszaka után? Hát nem tudom.. amúgy miért nem cseréled mindennap? Én ezen most kicsit lesokkoltam
2022. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a magzatvízre szokták mondani, hogy édeskés szaga van, ha az szivárog.

De szerintem csak sima folyás, terhesség alatt eleve normális ha több, és más mint előtte.

2022. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magas vércukrod lenne, akkor aceton szagú lenne a lehelleted.
2022. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Cserélem minden nap a pizsi gatyámat, csak emiatt vettem még egy rakat pizsama nadrágot, hogy legyen cserém ha nem szárad meg. Alap esetben nem kellett naponta nadrágot cserélnem, mert az esti fürdés után már vécére sem járkáltam.


De mióta teherbe estem a sok pisilés és egyéb elcsöppenés miatt két éjszaka volt a nadrágjaim kapacitása. Ezzel az új tünettel meg már egy.


De amúgy köszönöm a válaszokat.

2022. nov. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!