Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az nst es uh rendben van,...

Ha az nst es uh rendben van, akkor mar nem lehet baj?

Figyelt kérdés

1 hetem van vissza a szulesig es annyira izgulok. Sose feltem a terhessegem alatt de most vmiert rettegek h tortenik vmi baj. Nst es uh rendben van. Akkor talan 1 het alatt nem romolhat az allapota annyit hogy…. Ugye?

39hkm


2022. nov. 6. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Miért romolna az állapota? Van valami alapbetegséged, vagy neki van betegsége? Vagy csak előjött benned az aggódás? Amúgy simán lehet, hogy már egy heted sincs :) Ha eddig minden oké volt, nagyon kicsi az esély, hogy na pont most történjen valami. Persze ilyenkor az ember fejében csak a rémtörténetek cikáznak, de próbáld meg elengedni.
2022. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Bármikor lehet bármi, ha megszületik, utána is, de elég megterhelő folyamatos félelemben élni, úgyhogy szerintem próbálj meg lazítani egy kicsit.

Mondjuk azt megértem, hogy izgulsz, mert van miért, minden egész más lesz ezután.

2022. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg bármikor lehet bármi, viszont az is legtöbbször tünettel jár, és időben közbe lehet avatkozni, vigasztaljon ez a gondolat. De nagyon nem valószínű, hogy bármi lesz.

Nekem császár volt az első, én is izgulhatnék most a második vége felé, hogy hegszétválásom lesz, gondoltam meg is kérdezem az orvosom, mennyi ennek az esélye, de minek stresszeljem magam ezen, miért történne ilyen? És ha lesz is, remélhetőleg időben kapok segítséget.

2022. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

"Tényleg bármikor lehet bármi, viszont az is legtöbbször tünettel jár, és időben közbe lehet avatkozni, vigasztaljon ez a gondolat. "


Vagy nem.

2022. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gdm-es vagyok, inzulin nelkul
2022. nov. 6. 16:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja es nekem is volt mar csaszarom
2022. nov. 6. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
3as vagyok, én azzal biztatom magam, hogy volt akinek 5 császára volt :) Nekem is van krónikus betegségem, de voltam vele orvosnál, semmi gondot nem okoz a terhesség szempontjából, úgyhogy én megtettem minden tőlem telhetőt. Nem lesz semmi gond, ha meg bármi fura tünetet érzel, akkor úgyis konzultálsz orvossal. (De azért ne figyelgesd magad, ha valami gáz van, azt úgyis ösztönösen tudni fogod.)
2022. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%

2 ismerősömnek halt meg szülés közben a babája 0 előjel nélkül, 2-nek szülés után fél éven belül. Teljesen kiszámíthatatlan. Egy tudta előre közülük hogy beteg lesz a baba, a többi nem.

Sajnos kiszámíthatatlan.

Nekem van egy 8 és egy 2 éves de velük is történhet bármikor bármi sajnos.

Nagyon féltem Őket de nem élhetjük le félelemben az életünket.

2022. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Légyszí, ha egy kismama megnyugtatásra vár, ne kezdjük el rémtörténetekkel traktálni! Mindenkinek van olyan ismerőse, akivel tragédia történt akár szülés közben, akár később, de egy terhes anyukának ilyesmit emlegetni borzasztó nagy tapintatlanság.
2022. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

9! Kérdezte a kérdező hogy 1 hét alatt nem történhet-e baj?

Persze akkor ringassuk álomvilágba hogy nem nem történhet semmi baj. Ja a szülés is csak csikizni fog...maradjunk már a realitás szintjén.

Igenis történhet bármelyik pillanatban aminek elég kicsi az esélye de nem kizárt!

2022. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!