Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+3 hetes kismama vagyok,...

39+3 hetes kismama vagyok, császáros leszek.Ki szoktak vár a 40ik hetet, vagy ha minden rendben van akár 42 hétig is várnak?Doki nem mondott semmit. Csütörtökön voltam, hétfőn újra vissza hívott nstre.

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
39. héten szokták megcsinálni.
2022. okt. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

MMi úgy beszéltük meg a dokival 38 héten h várunk 40 betöltöttig, hátha magától beindul a dolog.

Így is lett. 39+5nél elfolyt a víz.

Sürgősségi császár volt.

Ez még persze akkor történt mikor lehetett választott doki

2022. okt. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit mondott csütörtökön ha folyik a magzatviz vagy fájásaim vannak akkor menjek azonnal az osztályra.Semmi egyebet.Remélem nem fognak 41,42 hétig várni
2022. okt. 1. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Programozott császár esetében előbb szokták. Ismerősömet a kiírt nap előtt császározták két héttel. Nem volt probléma, csak nem szokták kivárni a kiírt napot, mert nem szeretnék megvárni, hogy magától beinduljon a szülés. A te esetedben nem tudom, miért várnak még, ilyenkor már tényleg beindulhat a szülés.
2022. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egyik császárom 38+5, a másik 38+0 volt. Első sürgősségi, a második program. Direkt azért csinálták ilyen korán, hogy ne megint sűrgősségi legyen a dologból.
2022. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sajnos én sem tudom miért várnak még mindig.Azert lesz császár mert keresztben van a baba, és a feneke már a medencében van. Eddig mindenki azt mondta hogy az leszek.Aki folyamatosan lát ő szabin volt,26-án jött vissza de szerintem nem igazán olvasta az előző kollégák írásait. Amúgy minden rendben van,se magas vérnyomás, se fehérje a vizeletben, csak a lábam vizesedik nagyon reggelre is nehezen megy le.
2022. okt. 1. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként minden rendben, akkor megvárják a 40. hetet.
2022. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!