Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen erősségű HcG tesztet...

Milyen erősségű HcG tesztet használnak orvosi rendelőben? Melyik teszt téved?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőtől kezdve csináltam már 3 Walentin tesztet 10-es erősségűt. Mindhárom halvány 2 csíkos, a ma reggeli erősebb picivel mint az előzőek. Ma este voltam nőgyógyásznál. Ultrahangon 9 mm a méhnyálkahártyám (egyebként 67 napja nem volt menzeszem), de még semmi nem látszik, ami várható is volt. Szerinte is pozitív a tesztem, ha mást nem, akkor a ma reggeli. Kíváncsiságból mondta, hogy csináljunk gyorsan vizeletből egy HcG tesztet, náluk tán erzékenyebb, ( előtte 25 perccel voltam amúgy pisilni), így újra pisiltem és full negatív. Doktornő mondta várjak még egy hetet, addig erős pozit kellene tesztelnem, de mondta hogy ez nem jó, hogy az övék negatív.

Most az én tesztjeim nem voltak jók, vagy esetleg lehet hogy amiatt volt negatív a doktornőnél, mert nemrég előtte voltam wcn, így nagyon lecsökkent a hcG? Bocsánat a hülye kérdésért, de nagyon várjuk már a kistesót.



2019. szept. 19. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm járt ugyan így Németországban egy magánrendelésen. Nem tudta, hogy helyben is kell "produkálni" pozitív tesztet, pisilt, mielőtt sorra került a dokinál. Aztán persze a következő kipréselt cseppekből negatív lett a teszt. A kislánya négy éves elmúlt. :) 4-5 hetes terhességnél ez simán előfordulhat.
2019. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megadtad a kérdésedre a választ te magad is. Ha még tényleg semmit nem látnak UH-n és haloványak azok a tesztek akkor igen, egy hígabb pisiből negatív lesz a teszt. Nincs általában külön extraérzékeny orvosi hcg teszt, max vérből.
2019. szept. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel újra teszteltem, de más tesztekkel. A predictor early és a pregnasens (25-ös erzékenységű) full negatív...
2019. szept. 20. 07:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy elkezdődött valami, de nem folytatódott. Kémiai terhesség.
2019. szept. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Sajnálom :( Vagy kémiai terhesség, vagy "álpozitív". Sajnos az itteni fórumos tapasztalataim alapján elég sok olyan tesztet is pozitívnak mondanak (akarnak hinni), amit én full negatívnak vennék. Az a teszt pozitív biztosan, ami az esedés menstruáció utáni pár napban egyértelmű, nagyító nélküli rózsaszín csíkot hoz. Pontosan emiatt :((( Az ilyen haloványka kis vonalkák nagyon minimális hCG-től megjelennek, és közel sem biztos, hogy azokból bármi lesz (vagy egyáltalán bármi volt).


Amúgy ha ilyen hosszú a ciklusod, szerintem megérné egy kivizsgálás is. Hajrá!

2019. szept. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kivizsgálás megvolt, PCOS-em és IR-em van. Júniusban is volt halvány csíkosam, de ott 5 nap után vérezni kezdtem. Akkor a hCG vérvételből kimutatta, hogy valami elkezdődött, de meg is szakadt. :(
2019. szept. 20. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!