Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hosszabb séta nem okoz...

Egy hosszabb séta nem okoz gondot ugye? 23hetes veszélyeztetett terhes vagyok mélyen tapadó lepény miatt. Muszály elintéznem valamit,de biciklire nem akarok ülni. A hosszú séta nem árt igaz?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mennyire mélyen? Ha eléri a méhszájat, akkor én nem javaslom, ha már fentebb húzódott, akkor nyugodtan.
2022. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha nem rohansz, nem cipekedsz, akkor nem hiszem.
2022. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha szigorú ágynyugalmat írt elő az orvos, akkor de, bizony árthat. Mi az a halaszthatatlan dolog amit nem lehet telefonon vagy online elintezni?
2022. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg, mi dolga is lehet egy felnőtt embernek...


Nekem is alacsonyan tapadt a lepényem az első terhesség alatt, nekem nem mondott ágynyugalmat az orvos, nem is volt amúgy semmi baj. Én is sétáltam, meg bejártam dolgozni. Ha bizonytalan vagy, kérdezd meg az orvosod, vagy hívj taxit.

2022. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

"Tényleg, mi dolga is lehet egy felnőtt embernek..."


Valóban, egy felnőtt terhes nőnek, akinek nyilván van párja, barátai, családja, van internet és telefon. Ugyan mi az, amihez fel kell kelni és kockáztatni kell a vetélést/koraszulest? Csak egyet mondj, kerlek!

2022. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Én is veszélyeztett terhes voltam, és az orvoson kívül sehova nem kellett mennem, mert a férjem mindent elintézett meghatalmazással, még lakcím átjelentkezés miatt sem kellett személyesen megjelennem.


Biztos van, amit nem lehet így, de többet lehet így intézni, mint gondolnánk.

2022. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, pl orvosi vizsgálat, ahova kell a személyes jelenlét, vagy hirtelen beüt egy elég nagy probléma, ami miatt mindenképp be kell menni valahova ügyet intézni, mert mondjuk délután 3-kor zárnak, a család, barátok meg dolgoznak.

Nem azt mondom, hogy a többségét nem lehet előre megbeszélni a családdal, meg másokkal elintéztetni, de 8-9 hónap alatt egy felnőtt ember életében akkor is előfordul egyszer-kétszer olyan esemény, amikor senki nem tud helyette intézkedni, és nem ér rá másnapig, hogy mások kimentsék a helyzetből. Bármilyen hihetetlen is ez a dolog...


De kérdező, inkább hívd fel az orvosod, és kérdezd meg. Vagy ha nagyon sürgős a dolog, akkor menj taxival.

2022. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyébként még a boltba is el járnak nekem, eléggé kimélem is magam, de új házat vettünk,és hozták a bútort be kellett engednem az embereket és kifizetni. Mindenki dolgozik, ezért sétáltam fel az új házhoz

De jól vagyok, nincs semmi gond. Lepihenek

2022. nov. 10. 11:02
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem hiszem el, hogy a lusta férjed ezt nem tudta elintézni helyetted... Csak ironizáltam, természetesen. Nincs mindenkinek disney hercegnő élete, hogy azonnal tudnak pattanni helyette hétköznap.


Nem is lesz semmi baj, pihenjél.

2022. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Taxiról nem hallottál?
2022. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!