Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok 6 hetes de még...

Terhes vagyok 6 hetes de még szoptatom 14 hos lányom. A védőnő megijesztett h azonnal szoktassam le mert a szoptatás vetelest okozhat. Nalatok volt ebből probléma?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem védőnői kompetencia. Beszélj az orvosoddal, nekem azt mondta az orvosom, hogy amég nem vérzek/ görcsölök addig nyugodtan szoptassak, már csak napi 1-2x szopizott a lányom.
2022. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
1-es: tiszta ártatlan kérdés: milyen szó az, hogy "amég"? Nem "amíg"?
2022. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem okoz vetélést.Ha nem okoz görcsöt,vérzést, akkor semmi gond nincs.Ne a védőnőre,hanem az orvosra hallgass 4 gyerekem van 20 hónap korkülönbség van mind között,és még együtt is szopiztak.Mármint mindig az újszülött és az addig legkisebb Mindenki egészséges.
2022. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Semmi alapja ennek. Rég megdőlt ez a tévhit. Egészséges terhességnek nem árt a szoptatás, ha baj van a babàval azt nem a szoptatás okozza.

Sokan vègig szoptatnak várandóssàg alatt.

2022. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Megint egy ostoba tudatalan vedono, gomdolom valami oskovulet, csak azt nem ertem , ezeknek elvileg tovabbkepzesre kellene jarniuk...

NEM okoz vetelest a szoptatas !( irom ezt, hogy egeszsegugyis vagyok )

2022. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Hogy aki szoptatás közben elvetélt az elvetélt volna-e akkor is, ha nem szoptat, azt soha nem lehet tudni. Így nem jelenthető ki, hogy a szoptatás vetélést okozhat, de azt sem, hogy nem. Én személy szerint nem kockáztatnék. A 14 hónaposnak az már csak hobbi, semmi szüksége anyatejre.
2022. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám h “hobby” de amíg az orvos nem állapítja meg a terhességet leszoktatni sem akarom “feleslegesen “ :)
2022. szept. 29. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Kérdezd meg tőle,hogy a

tandem szoptatásról nem hallott még? Kicsi,nagy egyszerre szopik.

2022. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
A védőnő nem szoptatási tanácsadó, így nem is ért hozzá komolyabban. Nyugodtan szoptathatsz, ha nem okoz gondot
2022. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédunk tandem szoptatott (terhesség alatt és utána is szopott a nagyobb), nem mondta, hogy gond lett volna vele, annak viszont örült, hogy a másodikkal nem kellett azt végigszívnia, mint az első gyerekkel: Az elején kevés volt a teje, tápszerrel pótolt, közben méricskélt, pár hét után ez rendeződött, de jött a rendszeres mellgyulladás, ha nem fejt.
2022. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!