Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején milyen...

Terhesség elején milyen gyarkan érdemes nőgyógyászhoz menni, ha nincs panasz pl vérzés, barnázás vagy nagyon erős görcsök, hanem látszólag minden rendben van?

Figyelt kérdés
Én most hétfőn voltam terhesség megállapításon, akkor voltam hét hetes és egy napos, a doki pedig azt mondta, hogy a 13. héten menjek újra a genetikai ultrahangra, aztán pedig majd a 20. héten. Olyan hosszúnak tűnik ez az idő még a 13. hétig úgy, hogy semmit nem tudok közben a magzatról. Ráadásul félek is, mert még múlt szombaton és vasárnap rosszul voltam, a két nap alatt ötször hánytam és úgy a harmadik héttől kezdve nagyon fájtak a melleim, ezen a héten pedig még se rosszullét nem volt, sem a melleim nem fájnak..nem tudom, hogy ez jelent-e valamit, remélem minden rendben van ennek ellenére és normális, hogy nem mindíg ugyanolyan erősek ezek a tünetek. Viszont a kérdés az lenne, hogy ha nincs vérzés,barnázás elég ilyen ritkán ránézni a babára?

2022. nov. 10. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ennél többször nem kell
2022. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell többször. A tünetek pedig nem folyamatosak mindenkinek.
2022. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Mellesleg, ha bármi gond lenne a babával, akkor az égvilágon semmit nem tudnának csinálni.
2022. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ez a normális.

Ha nincs semmi bajod akkor nem kell menni.

Úgyis kb majdnem minden hétre jut valami.

Védőnő, uh, vérvétel, ha akartok 1-2 babamozi stb

Nyugi nem fogsz unatkozni 😃

2022. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Pont elég.Nem kell többször menni.
2022. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Romániában élek, nálunk nincs ilyesmi, hogy védőnőhöz menni, háziorvoshoz is azt mondta a doki, hogy csak a 13. heti ultrahang után menjek, sőt itt errefele még ilyesmit sem csinálnak, hogy terheléses cukor vizsgálat. A vérvételt még nem is említette az orvos, mondjuk lehet később fogja majd mondani a következő találkozásnál
2022. nov. 10. 19:19
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Hat én nem tudom mi a szokás ott, de akkor úgy tűnik ők megrekedtek az őskorban..
2022. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én július 5.-én voltam terhesség megállapításon(7+6), augusztus 15.-én(13+5) az első genetikain, szeptember 26.-án a 2. genetikain (19+5), október 3.-án elmentünk egy babamozira, és most november 23.-án megyünk a 3. genetikai ultrahangra, akkor leszek kereken 28. hetes.

Utána pedig a 36. hétig semmi.. De az is majd csak január 18, és valószínűleg csak vérvétel lesz, meg kenetvétel..

2022. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8#

3. Genetikai nem 30-32 hetesen van?

2022. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9! De. A nőgyógyászom “hozta előre” mivel az azt követő 2 hétben szabadságon lesz, mire pedig visszaérne (akkor lennék időben: 31 hét pár napos) már külföldön fogunk élni..
2022. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!