Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség,első trimeszterben...

Terhesség,első trimeszterben járóktól kérdeznék!?

Figyelt kérdés
7.hétben járok és érzek néha kisebb görcsöket,mintha megakarna jönni. Derekam is szokott fájni. Ez normális lehet vagy keressem fel az orvosom?
2022. nov. 12. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt ilyen ,mikor az első hetekben jártam. Féltem is kicsit ,hogy csak nem fog megjönni ?! De egyik terhességem alatt sem volt semmi gond.☺️

Ilyen kis apróbb, mensi szerű görcsök voltak , nem erős ,inkább tompa,gyenge.

2022. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen normális.


Naponta megkérdezik itt. Nem egyszerűbb amúgy kicsit utánaolvasni a koraterhesség velejáróinak? És akkor egy csomó dolgot megtudnál kérdés nélkül...

2022. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8. hétben járok, nálam is ugyanúgy vannak néha ilyen görcsök, de ez normális.
2022. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt mindegyik trimeszterben volt emiatt dokihoz rohanás… mindegyik alkalommal csak emelt a napi magnézium bevitelemen (persze ésszerű kereteken belül), az meg is oldotta. Próbáld ki, hátha jobb lesz és megnyugodhatsz. :)
2022. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!