Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor keresitek fel a gyermeko...

Mikor keresitek fel a gyermekorvost akit választani fogtok? El kell hozzá menni, vagy csak telefonon elég lesz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

terhesség alatt kell a babának gyerekorvost választani de lutri mert személyesen beszélgethetsz vele és megkérheted hogy vállaljon el benneteket - semmiképp se telefonon... -


vagy ha nem sikerül dönteni akkor első pár nap otthon a körzeti jön ki a védőnővel ha szimpi ő is lehet a doki v. később bárkit választhatsz.


ált. úgy szokták hogy beszélgetsz anyukákkal és ők ajánlanak dokit....

2010. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk választott orvosunk van, akit ismerünk már régóta, elmentünk hozzá a terhesség végén, írt egy kezdő csomagos receptet, amit a bab megszületése után válthattunk ki ( popsikrém, D vitamin, Konakion, fürdetőkrém, olaj, alkohol, hintőpor stb.).
2010. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

8-9 hónap közt kell elmenni hozzá, hiszen fel kell irja azokat a dolgokat, amikre rögtön szükséged lesz.

Személyes kell, hiszen el kell beszélgessen veled, neked se árt, ha megismered az elveit.

2010. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kellett terhesen felkeresni a gyerekorvost. Amikor megszültem, felhívtam a védőnőt, és ő értesítette a dokit, hogy új baba van. Persze én nem választottam, nekem megfelelt elsőre az is, akihez területileg tartoztam. Úgy voltam vele, hogy jó az, aztán majd meglátjuk. De még mindig nála vagyunk, majdnem 2 éves a lányom.

Mikor hazajöttünk a kórházból, akkor kijött a védőnő is és a gyerekorvos is, én akkor ismerkedtem meg vele.

Ha választottam volna másik orvost, az persze más, akkor fel kell keresni előbb, hogy egyáltalán elvállal-e, de a területesnek muszáj titeket ellátnia.

2010. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!