Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áprilisi babának ruhák?

Áprilisi babának ruhák?

Figyelt kérdés

Kedves anyukák!

Április közepére várom az első babámat, és szeretném tudni, hogy milyen ruhákat vegyek és körülbelül mennyit? Kicsit gondban vagyok, hisz az április elég kiszámíthatatlan az időjárást illetően...

Illetve még az érdekelne, hogy mikorra legyen kész minden? Ami alatt azt értem, hogy kisruhák kimosva, kivasalva, kiságy, pelenkázó előkészítve, kórházi táska bepakolva?

Előre is köszönöm ha segítesz!



2022. nov. 15. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

10db rugdalozo, ala rövid vagy atléta bodyk. Pár db hosszú body és hozzá talpas nadrág. Plüss levegozteto, /atmeneti overal/ dupla rétegű pamut sapka, zipzaras kardiganok. Kis tutyi esetleg. Plüss ujjatlan rugik. Plüss talpas nadrág.

Polár takaró :)

2022. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Szerintem az utolsó honapra nr hagyj semmit. A 9honap elején rakj össze mindent.
2022. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És 56 méretben vegyek?
2022. nov. 15. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Készülj pár darab 50essel is :) a nagyja legyen 56 és pár 62es is :)
2022. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!