Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április elején szülő kismamák,...

Április elején szülő kismamák, milyen ruhát készítetek össze a babának hazahozatalra?

Figyelt kérdés
Nem tudni, milyen idő lesz.
2011. márc. 4. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
én márc. végén fogok szülni. inkább hidegebbre készültem, ezért hosszú ujjú rugi és levegőztető zsák lesz rajta. erre még takaró is jöhet a mózesban , ha úgy látjuk. ha melegebb lesz , akkor vagy a takaró, vagy a zsák elmarad majd. mondjuk én első babás vagyok, nem 100%, hogy ez igy a jó. de azért megosztottam veled.
2011. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rugi+body sapi biztos.

Azon kívül meg időjárás-függő.

vastagabb, rugira való kezes-lábas, pléd.

De mi amúgy a kórház előtt beszállunk a kocsiba, itthon ki, nem kell nem ügyet csinálni. autóba meleg lesz.

tegyél oda több változatot, és majd apa azt hozza, amilyen idő lesz.

2011. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Március 31-re vagyok kiírva, a fene tudja még mi lesz... :)


Nálam:

hosszú ujjú body, rugi, vastag sapka, vastag nadrág, kocsikabát és egy vastag overall. Aztán, hogy aznap mikor jövünk haza (reggel, dél körül, délután), milyen idő lesz, meglátom, mit adok rá. Van, ahol a csecsemős nővérek öltöztetik fel a babát, akkor meg majd ők kiválogatják, hogy mibe kerül a gyerkőc. Pléd egyébként is lesz a kocsiban. Sokat úgysem lesz kinn, kórházból ki, kocsiba be, itthon ki. :)

2011. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!