Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áprilisi babának miket vettetek?

Áprilisi babának miket vettetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,gondolom a ruhákra gondolsz...én április közepére vagyok kiírva.Én mindenből vettem neki...van meleg rucija is és ujj nélküli rugija is,téli sapi meg sima sapija ...vettem egy overált is ,mert valamiben haza kell hozni akkor is ha kint épp havazik,de van olyan ruhája is ha mondjuk 20 fok lenne akkor is kényelmesen legyen :) úgy voltam vele,max eladom ha nem fogja használni ,de legyen ,mert ha nem kell akkor sincs akkora baj mintha kéne és nincs :( sajna pont olyan hónap az április ami kiszámíthatatlan...így jobb felkészülni mindenre :)
2014. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly április közepén szültem, hátha segít:

Először is április az egyik leghülyébb hónap: lehet 5-6 fok, de lehet 25 fok is. (Mi 20fokban hoztuk haza a gyereket)

Rugiból mindenképpen hosszú ujjú kell, mert annyira nem lesz meleg, hogy csak vékonyabba tedd azt a babát. (Egyébként is hamar nőnek! 8-) )

Bodyból nekünk volt hosszú ujjú többségben, ugyanis kell nekik a meleg. (Pedig a lakásban 24 fok volt) Olyat érdemes ami patentos végig, mert gyakran teszed tisztába.

Mindenképp olyat válassz amit könnyű ráadni, nem sok csilli-vili izé van rajta, nehogy kidörzsölje, és ha véletlen úgy jársz mint én, hogy kívül-belül vasalni kell, ne "égesd" el a mintát.


Nekünk volt összesen kb:

7-10 rugi (3/4-e hosszú ujjú, többi ujjatlan) véleményem szerint a talpas az isten!

7-10 body (3/4-e hosszú, többi rövid ujjú)

5 kardigán (patentos-gombos - könnyebb ráadni)

2db nadrág (talpas)

4-6 pár zokni (jó lesz akkor is mikor megszületik, a körmét nem szabad vágni, de összekarmolná magát - kb 1/10-e a babakesztyűnek, ami marhára felesleges sztem....)

Nekünk hálózsákunk volt éjjelre(2 nem árt), meg kisplédje.

Ja és az örök tetra pelenka, amiből sosem elég: Babakocsiba, kiságyba fej alá, pihenőszékbe, ágyra, etetéshez, büfihez, orvoshoz, kiskádba(bár én utáltam) 8-PPPP stb...

Nekem volt 20 db, biztos ami biztos, és párszor jó is volt.

2014. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja! Ezek 56-osak voltak. A téma nehéz, emrt nem tudhatod mekkora lesz a baba. Nekem mondták, hogy "óóóó 2 hét, kinövi..." Köszi! 49cm-el született 39+1-en, ellőször lógtak rajta! 8-) 1 hónapig használtuk.

Előre lehet venni pár 62-eset is, annak elsőre pár darabjából fele-fele rövid-hosszú ujjú, de egyébként azt már babaával is meg lehet venni. Olyan jót tudnak aludni a babakocsiban!

Hirtelen ez jut eszembe. Ha lenne kérdésed, írj nyugodtan, és előveszem a babkelengye listámat! Ott minden számszerűen tuti!!!

Szép babavárást!

2014. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óóóó köszönöm a részletes leírást :)
2014. febr. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!