Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köteles vagyok a kórházban...

Köteles vagyok a kórházban maradni?

Figyelt kérdés
Persze a baba a legfontosabb! De azt mondtak jók az eredmények minden rendben gorcsolessel jöttem be, 33 hetes vagyok, egészen heten bent akarnak tartani, gyógyszert kaptam progeszteront, de én haza szeretnek menni, az étel katasztorfa látogatási idő max 1 óra és az is lent a folyosón igazából rám se neznek nagyon max meg kérdezik az ajtóban allva hogy hogy vagyok amire a válasz minden rendben és tovabb megy a doki..szóval köteles vagyok bent maradni?

2022. nov. 15. 20:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen hihető, hogy éjjel alapították meg, hogy mi ez, mikor napkőzben sem törődtek veled.
2022. nov. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
És ezt annyiban kell hagynom? Mármint konkrétan félre kezeltek, van itt egy másik kismama szinten így volt mint én…42.hét és nem indul be neki a szülés úgy kell megindítani neki..persze lehet nem ettől de nagyban lehetséges hogy ezért, én természetesen akarok szülni nem mindenféle beavatkozással..4kor sikerült el aludnom 6kor keltettek minden kismamát hogy szép reggelt mindenkinek, katonaság ez?
2022. nov. 16. 06:09
 13/31 anonim ***** válasza:
64%

Figyu ha ennyire kiralykisasszony vagy akkor fizesd ki a magán kórházat.nem kötelező az állami kórházat igenybe venni!

Picit azért gondolkozhatnál mielött hisztizel!

2022. nov. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
73%
Persze, azért vannak ott, hogy mindenkihez akkor menjenek, mikor éppen felébredt...
2022. nov. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
51%

Gyere el saját felelősségre.

Én sem bírom a kórházat, pedig eddig csak egészsegsen voltam. Lelkileg kikészít, szerintem te is kezdesz megzakkanni. Gyere szépen el, minél gyorsabban.

2022. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok királykisasszony és fizetnék rendes dokit ha nem milliós tétel lenne:) de ha teged félre kezelnek kiváncsi lennék hogy gondolkoznal..most reggel be jön a doki mondja minden rendben jók az eredmények később jön a nover h ad visszatartó szurit, holott nincs mit visszatartani mert nem akar a Babóca meg indulni
2022. nov. 16. 08:42
 17/31 anonim ***** válasza:
58%

Dr királykisasszony!

Szerintem te aztán sokkal okosabb vagy az orvosnál!az ilyeneknek kár a gyerek!

2022. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
30%
17 nyugodj már le! Azért mert neked az a sztenderd hogy bepucsitasz mindenkinek akin egyenruha van akkor is ha baromságot mond, azért másoknak lehet joga a saját onrendelkezéset gyakorolni.
2022. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
55%

18 neked sincs sok eszed!

Bedőlsz egy hűlyenek aki csak hisztizik a valósagot meg nem ismered!

Talán van annyi rutinja az orvosoknak ,hogy tudják mikor mit kell adni. Nem fogják fölöslegesen gyógyszerezni egy kismamát sem. Ahhoz már a gyógyszer is drága!

2022. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
28%

19 miért te többet tudsz? Na ugye hogy nem.

És sajnos a magyar kórházak tele vannak elavult, vagy a finanszírozási rendszer miatt kialakított eljarasrendekkel, és az utolsó szempont amit figyelembe vesznek az a beteg kényelme.

És ez nagyon nagy baj, ugyanis az állandó fekvés, stressz, kialvatlanság viszont tud gondot okozni.

2022. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!