Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köteles vagyok a kórházban...

Köteles vagyok a kórházban maradni?

Figyelt kérdés
Persze a baba a legfontosabb! De azt mondtak jók az eredmények minden rendben gorcsolessel jöttem be, 33 hetes vagyok, egészen heten bent akarnak tartani, gyógyszert kaptam progeszteront, de én haza szeretnek menni, az étel katasztorfa látogatási idő max 1 óra és az is lent a folyosón igazából rám se neznek nagyon max meg kérdezik az ajtóban allva hogy hogy vagyok amire a válasz minden rendben és tovabb megy a doki..szóval köteles vagyok bent maradni?

2022. nov. 15. 20:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Most vírusod vagy görcsölsz?

Most aggódsz a többi kismamáért, de közben felébresztenek...

Minden is baj.

Egész egyszerűen keress egy kezelőorvost, és kérdezd meg, hogy a leketek, vizsgálatok alapján mi a helyzet, mi a véleménye... :)

2022. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!