Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köteles vagyok a kórházban...

Köteles vagyok a kórházban maradni?

Figyelt kérdés
Persze a baba a legfontosabb! De azt mondtak jók az eredmények minden rendben gorcsolessel jöttem be, 33 hetes vagyok, egészen heten bent akarnak tartani, gyógyszert kaptam progeszteront, de én haza szeretnek menni, az étel katasztorfa látogatási idő max 1 óra és az is lent a folyosón igazából rám se neznek nagyon max meg kérdezik az ajtóban allva hogy hogy vagyok amire a válasz minden rendben és tovabb megy a doki..szóval köteles vagyok bent maradni?

2022. nov. 15. 20:25
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem engednek haza szóval kar vitatkozni, saját felelősségre sem..pedig ilyet nem szabadna elvileg?! Azt tudom hogy próbáltam aludni de a kedved apolo bejon és felkelt..hogy miért arra nincs válasz
2022. nov. 16. 11:02
 22/31 anonim ***** válasza:
77%

amit figyelembe vesznek az a beteg kényelme.


Talán mert egy kórházban nem ez az elsődleges. Szépen is néznénk ki, ha akkor lehetne hőmérőzni, góygszerelni, amikor neked az éppen jó, te mondod meg, hogy bocs, most aludnék, később kérem a vizitet. Röhej.

2022. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%

Akkor állj fel ,pakolj össze és menj haza!

Nyilván te jobban tudod hogy nincs bajod!

2022. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
Tegnap volt 3 hete, hogy kórházban vagyok, rohadtul utálom már, de maradok a baba miatt, igenis erőt kell venned magadon. Ha saját felelősségre elmész, onnantól a kórház semmilyen felelősséget nem vállal, ha valami bajotok lesz. És nem akarlak ijesztgetni, amióta itt vagyok 3 kismama ment haza saját felelősségre, és abból kettőt mentő hozott vissza.
2022. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek hogy a doki is mondta hogy minden eredményem tokeletes nem vagyok nyitva és a baba is jól érzi magát. Én igazából már a többi kismamát féltem mert hanyas hasmenés betegséggel itt fekszem olyanok közt akik pár órán belül szülni fognak. És ahelyett hogy velük is torodne a doki mert nem törődik..helyette engem injekcioznak feleslegesen.
2022. nov. 16. 12:49
 26/31 anonim ***** válasza:
96%

hanyas hasmenés betegséggel itt fekszem


A kérdésben még görcsökkel mentél be.

2022. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
95%
Te teljesen idióta vagy! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
24#-eshez csatlakozok. Nekem heteken,hónapokon át feküdnöm kellett otthon sajnos,majd mikor végre már rendbe lettem volna be kellett feküdni rosszullét miatt,elsőnek csak 3 napra tervezték,hogy biztos ami biztos alapon,de sajnos életmentő sürgős császárom lett aznap este 35 hétre,és ha én aznap nem egyezek bele,hogy maradok,mert már pedig a tüneteim rendbe voltak délutánra már,akkor lehet éjjel éppen a mentő visz be. Ha azt mondják maradni kell, akkor valószínű maradni is kell. A másik van egy házirend, igen, sajnos reggel 5-6kor keltik bent az embereket. Ezt nem az ápolók találták ki,hanem ez egy protokoll és a viziten az orvos megnézi a reggel mért értékeket,megkérdezi rendbe volt-e minden,elhiheted nekik is jobb lenne,ha nem keltegetni kéne az embereket hajnalban,hanem kávézni helyette míg alszol. Arra reflektálva pedig,aki azt írta,hogy több pénzt szednek be és emiatt tartanak bent,na ez azért nem így van. Mióta a covid volt,azóta konkrétan csak a legminimálisabb napokat kell bent tölteni,de ha most hazaenged és este bármi történik,gondolom megy a pereskedés a kórház ellen,magukat is védik és jogosan. Amúgy saját felelősségre el lehet menni én úgy tudom,de onnanstól aláírod és te vállalod,hogy ha este 10-kor történik bármi minden a te felelősséged. Egyébként hallottam olyan saját felelősséget is már,ahol kitoporzékolták,hogy hazamehessenek,aztán pár órára rá meg a mentő vitte vissza. Nyilván azt mondod rendbe vannak az dolgaid,de valamiért csak kapsz injekciót,biztos nem viccből.
2022. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy kamu királynő vagy, vagy csak egy hisztis buta liba!

"Nem engednek haza szóval kar vitatkozni, saját felelősségre sem."

Na ilyen a világon nincs! Vagy nem fogtad fel, amit mondtak neked, vagy kitaláció az egész.

2022. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tarthatnak benn akaratod ellenére.
2022. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!