Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban lehet ennyire más két...

Valóban lehet ennyire más két terhesség tünete?

Figyelt kérdés

A hányingerre/ hányásra gondolok.

Első terhességemnél 5 hetesen már nem bírtam rá se nézni a kajára, nem bírtam hónapokig húst enni, hánytam legalább heti 1-2 alkalommal.


Most újra várandós vagyok, 5 hetes vagyok és nem hogy az étvágyam csökkent, hanem felfalnék mindent. Szalonna, hurka… ilyeneket kívánok.


2022. nov. 16. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy lehet. Biztos hallottad már, hogy minden terhesség más. Na most első kézből tapasztalod meg ezt.
2022. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy lehet.Változnak a tünetek akár egyik napról a másikra is.
2022. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Minden terhesség más. Nálam fordítva volt, elsőnél semmi bajom sem volt, másodiknál szörnyű rosszullétek.
2022. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne lehetne? Ez még csak a legeleje amúgy is.
2022. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször a 6. hét után kezdődnek az igazi tünetek, szóval nem biztos, hogy megúszod. Az 5. héten még faltam mindent, jó étvágyam volt. A 6. héten kezdődött a borzalom.
2022. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Biztos voltam benne hogy indul a héten a hányinger, de akkor hátha elkerül🙃🙏 vagy az is jó lenne ha később lenne csak😆😆

Bár mindegy csak a baba szépen fejlődjön!

2022. nov. 16. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Simán.

Elsőnél faltam, folyamat éhes voltam. Megettem 2 adagot és sírtam, mert éhen halok.


2.nál hanytam. Napi 3-4x legalább. Semmi nem maradt meg bennem.

9hetesen elhalt, műtet után 1 héttel szűnt ez meg.


3.nál (2.gyerekem) pedig egyik sem. Kb semmi nem változott. Azon kívül, hogy iszonyúan fájt 9 hónapig a derekam és görcsöltem.

2022. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg csak 5 hetes vagy. 5 hetesen en annyira jol ereztem magam, mint meg soha, tele voltam energiaval, jottem-mentem, mindent megcsinaltam, amit mar hosszu ideje tologattam, mert lusta voltam ra (ablakpucolas, az egesz haz szelektalasa, felesleges cuccoktol valo megszabadulas stb) :D

Ja es ugye munka mellett.

Aztan a 6. hettol jott az iszonyatos hanyinger, 7. hettol hanyas a 14. het vegeig. Es az erom meg mindig nem tert vissza, igy a 21. heten se, szornyen erzem magam, allandoan faradt vagyok 🤣

2022. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!