Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt hogyan...

Halvány pozitív teszt hogyan lehetséges ovuláció nélkül? Lehet csak kémiai?

Figyelt kérdés

4. Hónapja próbálkozunk a férjemmel. Endokrinológushoz járok mert pajzsmirigy alulműködésem van, ami gyógyszert szedek, illetve inzulinrezisztens is vagyok, amit diétával kezelek. A ciklusaim így 28-29 napra álltak be.

Ebben a hónapban voltam kontrollon és a 20. Napi vérvétel eredményemen nagyon alacsony volt a progeszteron, mindössze 5, az ösztrogén viszont nagyon magas. Azt mondta peteérésem sem volt valószínűleg. Késett a menstruációm, de azt hittem a felborult ciklus miatt, azonban szombaton délután pozitívat teszteltem. Nagyon halvány volt így vasárnap reggel megismételtem és az is pozitív volt bár ez is csak halványan.

Ez hogy lehetséges? Lehet hogy csak kémiai?

Ma is teszteltem reggel de még mindig halvány a 10es teszten. A 25-ösön éppenhogy látni a csíkot de nézni kell hozzá. Nem kellett volna már erősödnie ennyi idő után? Illetve hogyan lehet, ha peteérésem sem volt elvileg?

Mindig kovetem lh teszttel és negatív volt akkor, mikor kellett volna lennie, illetve a labor is ezt mutatja.



2022. nov. 21. 13:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Terhesség nem lehet peteérés nélkül :) Biztosan volt, csak később, a 20. nap után, és elképzelhető, hogy ezért halvány a teszted, mert mondjuk csak 10. dpo-n jársz, hiába vagy a 31. ciklusnapodon. Ha továbbra se jön meg, pár nap múlva tesztelj még egyet, akkor már erősebbnek kell lennie.
2022. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Vagy nem +, csak te látod annak, vagy volt peteérés, csak később. LH mennyi volt a 20.napon, illetve, mikor volt az?
2022. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Október 21.én volt az utolsó menstruációm. Elvileg 18.án kellett volna megjönnie most.

A vérvétel november 9.-én volt. Akkor LH-t nem néztek, csak inzulinrezisztencia meg pajzsmirigy miatt néhány értéket, ezenkívül progeszteront és ösztradiolt.

Progeszteron: 5.73 nmol/L (leutális fázis: 10.62-81.28)

Ösztradiol: 813.1 nmol/L (leutális fázis: 204.8-786.1)

2022. nov. 21. 14:15
 4/45 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


A predictor az mai (2 kép), nem reggeli vizeletből, a facelle (meg tegnapi az reggeliből. Ma reggel csináltam egy másik facelle tesztet is de azt nem fényképeztem le. Erősségre kb ugyanilyen.

2022. nov. 21. 14:18
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez egyértelműen pozitív.
2022. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez pedig pozitív.Ezek szerint nem akkor volt ovis,amikor "kellett volna".Ha nem jön meg továbbra sem, akkor kb 2-3 hét múlva,inkább 3 mehetsz dokihoz.
2022. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%

Értem. Akkor ebből nem fog kiderülni. Azért kérdeztem, mert én is múlt hónapban voltam laboron és nekem néztek LH-t is, abból lehetett volna következtni.

Viszont így simán lehet, hogy a 2.labornál, vagy pár nappal utána volt ovud és akkor reális lenne a halvány teszt is. Szerintem tesztelj 2 naponta, ha nem jön meg. Ha erősödik, jó, ha nem, akkor valószínűleg kémiai és meg fog jönni.

Ha meg bizonytalan vagy, hogy pozitív-e, rakj fel tesztet. Televan a gyik csíkvadászokkal😂

#2

2022. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, bocs, mire bepötyögtem, már raktál is.😊 Ez egyértelmű+, nagyon biztató.🤞

#7

2022. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
94%

Hat pedig ez pozitív..



Gratulalok halkan..


Nekem is okt 21 volt az utolso mensim.. szintèn pozi teszttel ( de nekem màr 11-én 2 csík..rövid ciklus miatt)

2022. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat :D én is nézegetem azóta a csíkos kérdéseket mert az elsőnél én sem tudtam pozitív e vagy sem.

Mindenesetre majd megírom mi történt, akkor is ha nem jön össze.

Amúgy endokrinológushoz megyek szerdán friss progeszteron meg tsh eredménnyel, meg akkor nézetek hozzá egy hcg-t is. Írok ha van eredmény.

2022. nov. 21. 14:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!