Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes várandósságnál baj ha...

3 hetes várandósságnál baj ha olyan fájdalmaim vannak,mint menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

3 hetes várandósságnál még menzi előtt vagy, bármi lehet belőle.

Amúgy nekem 2 hónapig voltak ilyen fájdalmaim, naponta azt hittem hogy meg fog jönni.

2022. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de 3 hetes várandósság...Simán lehet, hogy meg fog jönni, annyira felesleges ennyire korán tesztelni
2022. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1 hete késik a menstruációm csináltam két tesztet is pozitív szóval szerinted ha ezek után megfog jönni teljesen normális?
2022. nov. 25. 10:30
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Itt kérdezgetés helyett menj el orvoshoz, mert kezdődő vetélés is lehet - és kioktatás helyett leírhattad volna a főkérdésben, hogy pozi terhesteszted van, ne egyből a menzire gondoljunk.
2022. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha 1 hete késik a menstruációd, akkor igazán érdekelne az a matek, ami alapján szerinted 3 hetes terhes vagy...
2022. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy koravárandósság idején ez teljesen normális dolog, sőt később is.

De hogy nem 3 hetes vagy, az tuti.

2022. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
1 hetes késésnél nem lehetsz 3 hetes terhes. Az alapdolgokkal nem ártana tisztában lenni, és utána feltenni egy kérdést, mert ennek így semmi értelme.
2022. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó menstruációmtól számítottam persze tudom ez nem lehet pontos számítás nemtudom miért kell mindenkinek belém kötni a lényege a kérdésemnek,hogy baj e ha vannak hasi fájdalmaim vagy ez normális 😵
2022. nov. 25. 12:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes vagy kerdezo.

Nem tudom hogy jott ki neked a 3 het, ha az utolso mentsruaciod vetted alapul, szoval igy meg inkabb nincs logika benne, de oke.

Szoval 5 hetes vagy, vagy mar lassan 6, nem tudom, attol fugg mikor menstrualtal utoljara.

De toltsd le a preghello alkalmazast pl es akkor ott tudod kovetni. Vagy mindegy melyiket, de a lenyeg, hogy szamolja helyetted.


Es igen, ilyenkor normalis ez az erzes.

2022. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Nyugodj meg,semmi baj! Változik a teszted,nyúlnak a szalagok stb. Ezért vannak minimális görcseid! 😁 Nekem is voltak talán úgy 8-9hétig és néha most is!


11hkm

2022. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!