Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes szex vezethet koraszüls...

Terhes szex vezethet koraszülséhez?

Figyelt kérdés

Egy idősebb nőtől hallottam ezt, hogy neki az orgazmusa miatt indult be 32 hetesen a szülése és így veszítette el a gyerekét.


De nekem ez elég nagy hülyeségnek hangzik, mert ha az orgazmus veszélyes lenne akkor azt hinném, hogy erre az orvosok felhívják a terhes nők figyelmét és ez köztudottabb valami lenne.



2022. nov. 27. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
💀 rátom szellemileg már elvetéltél
2022. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha így lenne, akkor bizony elég kevés gyerek születne normál időben, illetve túlhordás sem lenne.
2022. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Méhösszehúzódásokat okozhat a sex a spermabqn van egy prosztagladin nevű anyag amitől beindulhat a szülés.

Ha veszélyeztetett terhes vqgy általábqn akkor megtiltják a sexet pl ha nyílt a méhszáj egyébként a NEM durva sex teljesen egészséges.

2022. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A normál behatolás a tiltott vagy mindenféle más is amitől a nőnek orgazmusa lehet?


Pl. ha kinyalják akkor az is szexnek minősül?

2022. nov. 27. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

SEMMI nem tiltott csak a durva szex.Nem az nem sex de attól is van orgazmus.

A lényeg h ne fájjon és ne menjen beléd sperma.

2022. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Csak az utolsó hónapban fordulhat elő olyan, hogy az orgazmus beindítja a szülést, normális terhességnél - de még ott is inkább csak az utolsó hetekben.

Túlhordásnál ezt szokták is mondani a nőknek - de még ott se mindenkinek jön be. Mert nem mindenkinek indítja be.

Veszélyeztetett terhességnél lehet más a helyzet.

2022. nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg akkor az ismerősnek volt valami még a háttérben, amire az orgazmus még rátett egy lapáttal.

Egyébként nekem pl egy álmomban történt orgazmus miatt fakadt ki újra a hematomám terhesen.

Eleve volt, de már akkor felszívódóban volt, majd jött egy ilyen álmomban történt orgazmus, és mikor felriadtam, egyből brutális görcs, majd vérzés.

Szerencsére nem lett bajunk, mert "jó helyen" volt, nem veszélyeztette az embriót, de mondta az orvos, hogy valaki nem ilyen szerencsés.

2022. nov. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hónapban sem indítja be a szex a szülést, ha nincs itt az idő. 2022 van emberek, fogadjuk már el a tényeket. Egyébként engem 42. héten indítottak, gondolhatod, hogy a szex a legkevesebb volt amit próbáltam. Semmi az égvilágon nem indította be. Ha a hölgynek 32 hetesen beindult az szomorú és nagyon sajnálom, hogy elveszítette a babáját, de biztosan nem az orgazmustól történt.
2022. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez marhaság! 3 terhességemnél mindháromnál végig kívánós voltam. Az eredeti igényem kb tízszerese. Egyik se jött korábban. Mind túl a 40. héten született, pedig akkor is nagyon aktív voltam. Szerintem az orgazmus nem oszt, nem szoroz. Ha pedig utána beindul a szülés, az véletlen egybeesés.
2022. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!