Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhes anyukák, hányadik...

Ikerterhes anyukák, hányadik hétig voltatok "aktívak" ?

Figyelt kérdés
Meddig bírtátok ellátni a hétköznapi feladataitokat ( gondolok itt a boltba járásra, oviba menni a nagyért, nagyobb takarításokat elvégezni , autó vezetés stb.) Persze akiket orvosilag nem parancsoltak fekvésre , akiknél nem volt komplikált azokra a terhességekre gondolok.

2022. nov. 28. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

35 hétig. Reggel még vittem oviba a nagyot, majd összekészítettem a gazt, faágakat h másnap csak meg kelljen gyújtani.

Ez már a férjemre maradt mert éjjel elfolyt a magzatvíz.

Szerencsére nagyon fitt voltam végig. Azért 32 héttől már lassabban ment minden, többször leültem pihizni h ne keményedjek.

Érzed majd h mennyit bírsz.

2022. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

34+5 hetes vagyok MMD ikrekkel. Kedd óta kórházban, mint ma kiderült, teljesen feleslegesen.

Azért küldtek be, mert 30 deka különbséget mértek a két magzat között, ma viszont már nagyjából megint semmi eltérés nem volt, szépen nőttek is egy csomót.

De most már nem engednek haza szülésig.

Aktív lennék én még most is, végig semmi bajom nem volt, azon kívül, hogy néha keményedik a hasam.

2022. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kitartás #2 💞
2022. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni engem mindenki ijesztget,hogy majd a 6.hónaptól csak feküdni tudok majd meg kb mit akarok karácsonyozni(26 hetesen) , akkora lesz a hasam ,hogy nem tudok menni se , örüljek ha wcre kiérek meg ilyenek....pedig semmi bajom fitt vagyok mindennap tök jól ellátom a háztartást a gyerekeimet semmi gond , ne is érzem ,hogy lenne. Bár még csak a felénél tartok ( egyébként már nagyon nagy a pocakom:D ) nem tudom elképzelni,hogy én hetekig ne tudjak megmozdulni ... ha azt mondja a doki persze lefekszek ,de egyelőre erre nem sok esély van :D
2022. nov. 28. 15:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Kitartást 2-es nincs sok vissza!
2022. nov. 28. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyd figyelmen kívül az ilyeneket.

Engem is hasonló dolgokkal akartak riogatni. Na meg a "nem fogod tudni kihordani őket, mert olyan kicsi vagy" beszólásokkal.

156cm 43kg vok. 55kg voltam a szülés napján.

Tudom h rogadtul bántó, meg eszedbe jut h mivan ha tényleg....

De próbálj meg csak magatokra koncentrálni. Csináld a napi rutint, és érzed majd hogy mennyi az elég 😘

2022. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, köszi szépen!


Nekem is az eleje óta ezt mondta mindenki (csak nem tudom, honnan vették, ha nem szültek ikreket), hogy fú, már kb félidőtől mozdulni sem fogok tudni. Kutyasétáltatás is felejtő lesz mert nem fogok tudni lehajolni összeszedni a kakit. 😄 A végén pedig csak feküdni lesz erőm és ki kell majd szolgálni teljesen. Hatalmas hasam lesz, és bálnára fogok hízni.


Ehhez képest a hasam nem nagy, akkora kb, mintha egy gyerekkel lennék olyan 38-39 hetes. Persze ez nyilván azon is múlik, hogy hányadik terhesség, nekem első. Többediknél már alapból is nagyobb.

Semmi bajom a hajolgatással, guggolni is tudok simán. Annyit vettem észre, hogy sétálni az utcán már nem tudok úgy mint régen, amikor mindenkit leelőztem, most engem előznek le. De bírni bírom, csak cammogok.

26 hetesen nem karàcsonyozhatsz? Már miért ne? 26 hetesen meg főleg semmi nem volt, ugyanúgy mozogtam mint terhesség előtt. Ha lenne nagyobb gyerekem, még most is simán el tudnám látni szerintem, már ha otthon lennék. Vezetni is tudok, nem zavar a hasam közben.

Úgyhogy ne félj ettől, nem lesz semmi ilyesmi.

2022. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!