Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, hogy egyre kevésbé...

Volt olyan, hogy egyre kevésbé éreztétek a mozgást, mégis minden rendben volt?

Figyelt kérdés

15-18 hét között igen aktív volt, 19-21 hét között néha néha jelentkezett, 22. héten 2 naponta pár másodpercre érzem, pedig ilyenkor van egyre kevesebb helye, és egyre többet ébren.



Mit gondoltok? Nálatok is volt ilyen?


2022. dec. 2. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Azért a 22. héten még bőven van helye lehet, hogy szimplán elfordult és befelé mocorog amit nem érzel. Valaki ilyenkor kezdi csak az első kis mocorgást érezni.
2022. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Volt és semmi gond nem volt. Szívhangfigyelővel ellenőriztem ha nem volt egész nap semmi.
2022. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Igen, ez termeszetes. 2 napja szinte alig ereztem mozogni. Tegnap sokat sutott a nap, en is pakoltam, takaritottam, foztem -mostam egesznap mocorgott.

Egyik nap ilyen , masik nap olyan.

27 hetes vagyok.

2022. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még olyan kicsi, hogy normális, hogy nem mindig érzi az ember. Én 20 hetesen éreztem először mozogni az első gyermekemet, de utána több hétig is eltartott az az időszak, míg nem éreztem túl sűrűn. Még a második gyereknél sem, pedig őt már 13 hetesen éreztem először.
2022. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is első baba,és 20 hetesen éreztem először.

Most 25 hetes vagyok és van nap amikor nagyon aktív másnap meg nyugisabb.

2022. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!