Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek màr azt hogy làtszól...

Éreztétek màr azt hogy làtszólag minden jó volt egy baràtsàgban de belül valami mintha azt súgta volna hogy nincs minden rendben?

Figyelt kérdés
Milyen jelek utaltak erre?
2022. okt. 15. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Például az már egy jel, ha ilyen kérdést tesz ki a barátság egyik fele
2022. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
igen, egyrészt hogy túl ragaszkodó volt, nem értette meg hogy nincs akkora igényem olyan sokat beszélgetni, illetve nem fogta fel hogy nem érdekel a perverziója hogy negyvenesként a tini lányok vonzzák és tartsa ezt inkább magában, időről időre előhozza
2022. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Alapból nagyon rizikós dolgokat mondtam el neki olyan szempontból hogy ezekben vagy hisz az ember, vagy nem (paranormális jelenségek). De mivel évek óta ismertem, megbíztam benne, és azt állította, hogy teljességgel hisz nekem. Mégis, mikor ezekről a dolgokról meséltem neki, akkor- ezt nem tudom megmagyarázni, de... egyszerűen éreztem, hogy nem őszintén reagál. Nem tudom konkrétan milyen jelek utaltak erre, de éreztem. Aztán több hónap után kibökte, hogy igazából sosem hitt nekem, és mindig elmesélte a bátyjának a dolgokat, amiket mondtam neki, azták együtt röhögtek azon hogy én ezekben hiszek és milyen szánalmas vagyok. Mondanom sem kell, hogy ott ért véget a "barátság".
2022. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pedig a paranormalitásban ugyanúgy el kéne tudni fogadni a másik félnek is hogy lehet elmondok valakinek valamit és nem fog hinni nekem, más véleménye van az egészről. arra tippelnék általad ért véget ez, mert megsértődtél rá hogy elmondta másnak, más véleménnyel van
2022. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Nekem semmi bajom azzal, ha valaki másban hisz. Az ő dolguk. De akkor ne adják elő, hogy hisznek nekem, aztán röhögjenek a hátam mögött hogy kattos vagyok meh ilyenek. Ha szerinted az rendben van, nem irigylem a barátaidat...
2022. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem ezt írtam. az elejétől fogva el kellett volna mondani neked nyilván mi a véleménye. lehet csak túl tapintatosra nevelték, néha ez vágja tönkre a kapcsolatokat.
2022. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam például az, hogy az a nő, aki 10 évig a legjobb barátnőm volt, és sok mindent átéltünk így együtt, egy idő után egyre ritkábban ért rá. Nagyon sokáig tagadtam magam előtt is a helyzetet, azt mondogattam, hogy sokat dolgozik (ez igaz), miért ne lehetnének más barátai is (ez is igaz), de amikor összeállt, hogy másokra tud időt szakítani, csak rám nem, és nehéz helyzetben már nem engem hív, hanem az új öribarinőt, akkor fájó szívvel, de elengedtem. Nagyon sokat jelentett ő nekem, iszonyat fájdalmas ez az egész, de egyszerűen van egy pont, ami után be kell látni, hogy ez már nem megy tovább.

Jó lenne, ha az ilyesmit meg lehetne beszélni, talán ő is mondana nekem olyat, amit máshogy kellett volna csinálnom, de ez nem így működik sajnos.

2022. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es nem mindenki nyitott a beszelgetesre.Hogy tortent az elengedes? Nem jelentkeztel neki tobbet?
2022. okt. 16. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok.

Igen, ennyi, nem hívom. És ő se engem. Volt, hogy mégis felhívtam, mert volt egy konkrét kérdésem, arra válaszolt, aztán ennyi volt. Egyikünk sem kezdeményezett hosszabb beszélgetést.

Hogy lélekben mennyi idő lesz elengedni, nem tudom. Szerintem nagyon sok. 10 év hosszú idő, az eddigi életemnek több mint a negyede. Ezért furcsa is nekem, hogy valaki egy ennyire hosszú barátságot simán leépít, mert talál mást.

2022. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,ez nagyon szomoru...meg az is hogy a masik ezt ilyen konnyen hagyja.
2022. okt. 16. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!